SPÄŤ
Čo je sexi

Imponujú mužom ženy nosiace push-up podprsenky?

Od: Jana Vančová 2.6.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Muži z nej boli úplne vedľa a ešte dosť dlho sa rozprávali o jej prsiach…

Čo muži považujú za sexi ?

Čo si muži myslia o push-up podprsenkách? Skutočne ich vzrušuje pohľad na prsia ukryté v podprsenke, ktorá ich vlastne klame, pridáva na objeme a vyvoláva klamlivé ilúzie?

„Ako je to s push-up podprsenkami? Až donedávna som si myslela, že uvádzajú mužov do totálneho vytrženia, pretože dávajú prsiam  perfektný tvar a oni si môžu robiť ilúzie o tom, že takto nádherne a odporujúce všetkým zákonom o zemskej príťažlivosti vyzerajú aj reálne. Toto som si však myslela iba do chvíle, kým som nezistila, ako lačno sa muži dívajú na ženu, ktorá pod mierne priliehavým tričkom nemá vôbec žiadnu podprsenku…! A pritom ani nemala nejaký mimoriadne hlboký výstrih a jej stredne veľké prsia vôbec neboli zdvihnuté – tak ako to býva u push-upiek, ale skôr celkom prirodzene a pod vlastnou ťarchou jemne ovísali a pohojdávali  sa pri každom kroku svojej majiteľky. No ale muži z nej boli úplne vedľa a ešte dosť dlho sa rozprávali o jej prsiach, ktoré vôbec nepôsobili dokonalo… Žeby napokon predsa len zaujala zjavná prirodzenosť?“

Katka

push-up podprsenky

Katka, ženské prsia – to je večná a nekonečná téma. Každé sú krásne, – malé, veľké, broskynky, melóniky, kozičky, hrozienka, jabĺčka, marhuľky, tvrdé či mäkké. Osobne si neviem predstaviť „sklamanie“,  ktoré prežívajú chlapci, ak sa z krásnych push – upov pri očakávaní aspoň trojok,  vykľujú v čase najväčšieho vzrušenia len drobné púpätká veľkosti 0,5 max 1….  nenaplnené očakávania bývajú fakt zlé. Prečo sme, my chlapci,  tak mimo, keď vidíme jemne sa hompáľajúce tajomstvo s priesvitnými kvetmi pod blúzkou alebo tričkom? Pretože keď sa s vami milujeme a v tom najlepšom sa pri „misionárovi“ pozrieme, ako vám to tam krásne lieta, alebo sa vám tie krásne prsíčka len tak trošku hýbu – verte,  to je pohľad pre bohov 🙂 … no ak máte pri tom push –up podprsenku, je to ako pri športe – nič sa nehýbe. Ale keď sa „to“ na ulici tak jemne rozhojdá, tak fantázia pracuje naplno.

Chápem, že je to fajn v prípadoch, ak skutočne príroda nenadelila. Ale stále sa ešte pýtam, prečo je potrebné klamať samu seba? Veď po svete behá toľko krásnych žien s nulkami, s jednotkami…a  ženskosť z nich vyžaruje aj tak a chlapi sa obzerajú a chcú ich… a nie kvôli prsiam.

Záver: Push–up áno, ak chcem zaujať, ale len vtedy, ak nebalím niekoho, kto mi ich čoskoro bude rozopínať…

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk

 

 

Save

womangalérie VŠETKY