Prečo muži milujú plné a vlhké ženské pery?

Čo muži považujú za sexi ?

Je pravda, že muži milujú ženy s plnými perami? Vyvolávajú u nich plné a vlhké ženské pery nejaké vzrušujúce predstavy?

„Napriek tomu, že plné ženské pery sú v móde, nie každá z nás ich dostala do vienka od prírody. Často sa však pri pohľade na všetky tie napichané a nafúknuté pery, s ktorými mnoho žien vyzerá neprirodzene a smiešne ako kačičky, pýtam, či je možné, že práve takéto niečo by sa mužom skutočne mohlo páčiť… Veď to pôsobí tak neskutočne umelo – nechce sa mi veriť, žeby na to muži leteli… Ale zase keď to tak veľa žien robí, možno sa muži nad tým, či to vyzerá umelo, alebo nie, až tak veľmi nezamýšľajú, pretože im to vyvoláva nejaké vzrušujúce predstavy – ako je to vlastne? Vysvetlí mi to niekto…?

Miška

plné a vlhké ženské pery

Miška,

ženské pery sú taká významná časť ženského tela ako bradavky. Pery sú prvá dostupná erogénna zóna na mladej dievčine, pery šepkajú, bozkajú, maznajú, pery vzdychajú, smejú sa,  aj plačú od šťastia. Pery láskajú, objímajú, hladia, mojkajú… Pery so svojimi miliónmi nervových zakončení sú zmyselný vchod do ženy ….úžasná vec. Pery sa spájajú v bozku, veď francúzsky bozk je pozvánka na hľadanie kľúčika od zámku do spodnej jaskynky rozkoše. Niektoré krásne mladé zdravé ženy si myslia, že budú atraktívnejšie s napichanými perami??? Bohužiaľ podľahli marketingovému ošiaľu. 🙁 Poviem to takto: Keď sa niekto vie bozkávať, tak je jedno, aké má pery, a keď niektorá z Vás nevie spraviť dobrý orál, tak ho nespraví, ani keď bude mať pery ako kačička – či domorodkyňa zo strednej Afriky.

Záver: Zmyselné, vlhké a červené pery sú erotické. Popukané, suché, smutné, ovisnuté, napnuté od zloby nie sú erotické. Najkrajšie pery sú usmievajúce sa pery. 😛 

Váš Patrik

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik, ktorý sa po ukončení svojich potuliek v cudzine po dlhšej odmlke ozval a teší sa na Vaše otázky…

Vaše otázky pre Patrika môžete posielať na woman@woman.sk