Aké znamenie, také vzrušenie…

Veríte tomu, že znamenie zverokruhu môže o mužovi vašich snov veľa prezradiť? A to aj v oblasti intímnych záležitostí? Prečítajte si, možno sa vám to zíde…

horoskop, znameniaBaran
Nepotrpí si na romantiku
Sex je preňho celkom prirodzená vec a nerobí okolo toho žiadne veľké haló. Na romantiku si veľmi nepotrpí a ak by partnerka od nich očakávala dojemné vyznania lásky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa ich asi  nedočká… V tejto oblasti sú Barani predovšetkým mužmi činov, a nie prázdnych rečí. Sú vášnivými milencami, ktorí presvedčia partnerku svojím sexuálnym apetítom a výdržou. Majú v tom celkom jasno: Oni sú lovcami a ženy korisťou. Aj žena – korisť si však môže celkom prefíkane – aspoň na chvíľku – podmaniť muža – Barana.  Získa si ho vtedy, ak mu bude hladkať telo i vlasy – vtedy je takmer bezmocný a úplne odovzdaný! Postupne sa však dotyky z nežných môžu zmeniť na trochu drsnejšie, aby muž – Baran aspoň na chvíľu pocítil, že žena má nad ním prevahu. Iba žena, ktorá je toho schopná, má u Barana šancu!

Býk
Náročný pôžitkár
Nerád sa ponáhľa – ani v živote, ani v jedle, či pití a to isté platí aj v oblasti sexu! Všetko má svoj čas, a tak i sex si chce náležite vychutnať. Jeho partnerka by mala byť predovšetkým krásna po všetkých stránkach – iba vtedy je z neho úžasný milenec. Vzrušuje ho veľa vecí – pohľad na krásnu partnerku, jej vôňa, hlas a slová, ktoré mu šepká, zvodná spodná bielizeň, dráždivé i nežné dotyky. To všetko sú pre neho veľmi dôležité momenty, ktoré zohrávajú v jeho intímnom živote dosť podstatnú úlohu. Je to skrátka pôžitkách vo všetkých oblastiach.

Blíženci
Neznášajú rutinu
Blíženci milujú tajomné veci a neznášajú rutinu – tá ich doslova ubíja.  No a rutina v sexe – to je pre nich úplné zúfalstvo. Súčasne však stále pochybujú o svojej partnerke, či náhodou nemá okrem nich ešte aj niekoho iného. Na svoju partnerku často žiarlia, ale na druhej strane neznášajú, ak by partnerka žiarlila na nich. Partnerka muža – Blíženca to má náročné, pretože musí byť pre svojho partnera stále záhadná a príťažlivá a mala by si dávať pozor na to, aby ho stále mohla a mala čím prekvapiť. Rád odhaľuje a spoznáva nepoznané – to doslova miluje! A rovnako tak miluje aj ženu, ktorá mu postupne odhaľuje svoje tajomstvá – zaujíma ho však nielen telo, ale aj duša…

Rak
Miluje čistou láskou
Muži – Raci stelesňujú v sebe možno to, po čom potajomky túži veľa žien – sú citliví, majú intuíciu a k ženám sa správajú ako správni rytieri a ochrancovia. Ženu – partnerku vnímajú komplexne – ako milenku, manželku i matku svojich detí súčasne. Harmonická rodina  a vzájomná dôvera medzi partnermi znamená pre nich veľa. Vedia byť aj vášniví, ale na prvý pohľad to na sebe nedajú znať – plne sa uvoľnia iba pri partnerke, ktorej úplne dôverujú. Vtedy dokážu byť aj veľmi trpezliví a obetaví. Ak ich na ženách niečo mimoriadne priťahuje, tak sú to krásne prsia. Na to by mali myslieť ženy, ktoré chcú upútať pozornosť mužov – Rakov.

Lev
Je nenásytný v sexe
Lev sa správa ako ozajstný kráľ a viac-menej si tak trochu aj vyžaduje, aby sa žena k nemu tak správala. Chce byť chválený, obdivovaný, zahŕňaný pozornosťou a darčekmi. Veľmi rýchlo sa zaľúbi, ale veľmi rýchlo sa m§že stať aj to, že objekt jeho túžby ho rýchlo prestane baviť a zaujímať. Skrátka – môže ho začať nudiť. Jeho sexuálne praktiky sú veľmi odvážne a jeho sexuálny apetít nemá konca. Ak ho partnerka vzrušuje je neodolateľným milencom, ktorý dokáže ulahodiť aj tej najnáročnejšej partnerke a uviesť ju do najzmyselnejších výšin. Ak zistíte, čo sa mu páči a doprajete mu to, z leva sa razom môže stať krotké mačiatko – aspoň v určitých okamihoch.

Panna
Muži – Panny sa milujú radi a často
Napriek tomu, že sex je u týchto mužov celkom prirodzenou súčasťou života, nemajú radi rýchly sex, ani sex bez prípravy a na nezvyčajných miestach. Vášeň je síce fajn, ale rozhodne nie je na prvom mieste. Všetko si radi vopred pekne pripravia a svoje erotické fantázie a túžby pretavujú do skutočnosti až vtedy, keď svojej vyvolenej úplne dôverujú a keď pocítia, že nastal ten správny a vhodný čas.

Váhy
Často máva nenaplnené erotické predstavy
Muži – Váhy často túžia po romantike a porozumení napriek tomu, že ženy zvádzajú oni sami, s obľubou sa tvária, že vlastne oni boli zvedení… Napriek tomu, že pre svoju pohodu potrebujú pocit istoty a partnerovu lásku, môže sa stať, že práve oni sami sú neverní. Žiarlivé ženy, ktoré by im robili výčitky, však zo srdca neznášajú. Keďže muži  – Váhy majú veľkú erotickú predstavivosť a ich predstavy bývajú často nenaplnené, ich partnerka by mala byť vášnivá a dostatočne kreatívna.

Škorpión
Miluje riziko, dobrodružstvo a veľkú vášeň
Sex je preňho veľmi dôležitý a ak si raz zaumieni, že nejakú ženu získa, urobí pre to všetko možné i nemožné. Miluje nebezpečenstvo, nebezpečné vzťahy, riziko i túžbu. Nerobí mu problém pohybovať sa po tenkom ľade a nerobí mu problém dosahovať nedosiahnuteľné. Stáva sa však, žiaľ, aj to, že ak získa ženu, po ktorej túžil, môže jeho záujem ochabnúť. Inokedy sa zase správa ako jej pán a na svoju partnerku veľmi žiarli. Iba málo žien dokáže s takýmto partnerom držať krok, ale ak sa taká nájde, kráľovsky ju odmení svojou vášňou a prejavmi lásky.

Strelec
Miluje lovenie a vzrušenie
Sex  a dostatok voľnosti je pre Strelcov asi taký prirodzený ako život samotný. Erotiku, sex a milovanie považuje za veľmi vzrušujúcu hru, ktorej sa rád oddáva.
Najzaujímavejšie je to tam, kde je to najneobvyklejšie alebo aj tak trochu nebezpečné – okrem spálne to môže byť aj kdekoľvek v prírode, na večierku alebo hoci aj v reštaurácii – potajomky. Neľúbi tajne a nečaká, kým si ho niekto všimne – svoje amorove šípy  strieľa bezstarostne na všetky strany a veľmi rád flirtuje. Rád cestuje, nebojí sa exotiky a šancu uňho majú iba ženy s  dostatočne veľkou fantáziou.

Kozorožec
Chce byť vo všetkom najlepší
Muži – Kozorožci chcú byť najlepší vo všetkých oblastiach – v práci, doma i v posteli! A radi majú všetko pod kontrolou – nielen peniaze, ale aj svoju partnerku a jej vernosť. Divé vzťahy sú im na míle vzdialené a prekvapenia radšej oželejú. Vzťah si budujú premyslene a postupne – nepúšťajú sa do ničho bezhlavo. Nepremyslené a krátkodobé romániky nepotrebujú. Túžia po partnerke, ktorou si môžu byť istí – iba vtedy môžu prežiť dokonalý a harmonický sex.

Vodnár
Túži po splynutí duší i tiel
Dokáže byť veľmi zmyselný, ale najprv sa musí skutočne zaľúbiť. Sex nie je u neho na prvom mieste – aby k nemu došlo,  ešte pred splynutím tiel musí najprv prísť k dokonalému splynutiu duší – a potom je sex úžasný! Ak je Vodnár zaľúbený, zmení sa na úžasného muža a milenca. Ideálny vzťah  – to je preňho nielen sex, ale aj dokonalé porozumenie a veľká nežnosť a láska. Stáva sa aj to, že niektorí Vodnári majú sklon k tomu, že vo svojej partnerke hľadajú skôr matku ako milenku. V tom prípade to vzájomnej vášni veľmi nepraje… 😛

Ryby
Dostane svoju partnerku do erotických výšin
Muži – Ryby sú typickí tým, že viac než na svoju rozkoš myslia pri milovaní na svoju partnerku – ona je vždy rozhodujúca a jej predstavám sa popdriaďujú. Muži – Ryby sú veľmi citliví a romantickí a zo všetkého najviac túžia po nežnej žene, ktorej telo zbožňujú a nežne láskajú. Najväčšou odmenou je im je partnerkina slasť a rozkoš. Ak je, navyše, partnerka dostatočné jemná i vášnivá súčasne – ide o ideálny súzvuk i vzťah.