SPÄŤ
Sex a erotika

Prečo je čokoláda lepšia ako sex?

Od: Jana Vančová 23.10.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete byť v skvelej forme, výbornej kondícii a v nákazlivo dobrej nálade až do neskorého veku?

Tajomstvo znie: Chutné raňajky, kvalitná čokoláda a SEX!  Pravidelné a dobré raňajky, ako aj čokoláda, podporujú šedú mozgovú hmotu a sex potom udržiava  mozog v dobrej kondícii  až do vysokého veku. Ak teda chceme byť duševne i telesne svieži a mať pritom aj dobrú náladu, doprajme si pravidelnú rannú dávku jedla, chrumkajme kvalitnú čokoládu a užívajme si dobrý sex!

čokoláda lepšia ako

Nezabúdajme ani na to, že ak chceme byť dlho duševne i telesne svieži, mali by sme sa vyhýbať sledovaniu uplakaných telenoviel a nekonečných seriálov, ale aj stretnutiam s priateľmi a zzámymi, ktorí nás neustále zaplavujú svojimi depresiami a sťažnosťami. Naopak, psychicky (a možno aj fyzicky) omladneme, ak sa budeme hrať s malými deťmi, zvieratami, začneme sa učiť niečo nové, alebo si budeme čítať nahlas – napríklad večer s partnerom pred spaním… 🙂 
Samozrejme, neuveriteľne nám prospeje, ak sa budeme čo najčastejšie stretávať s ľuďmi, ktorí  nás dokážu rozosmiať, majú dobrú náladu a podobné záujmy ako my – či už ide o hobby, trávenie voľného času alebo lásku…

A prečo je vlastne čokoláda lepšia ako sex?

🍫 Môžeme si ju dopriať takmer kedykoľvek – aj v prítomnosti cudzích ľudí alebo šéfa… 😉

🍫S čokoládou nemôžeme otehotnieť!

🍫 Môžeme si ju dokonale vychutnať aj vo chvíli, keď riadime auto.

🍫 Môžeme si ju dopriať ktorýkoľvek deň v mesiaci…

🍫 Čokoládu si môžete bohato dopriať aj uprostred noci a nehrozí pritom, že by ste prebudili susedov!

🍫 U čokolády vlastne vôbec nezáleží na veľkosti – vždy je dobrá!

🍫 Čokoláda vás uspokojí vždy – aj keď je mäkká… 😉

Alebo vravíte, že by ste chceli ešte niečo viac? Tak potom skúste ešte viac milovania a ešte viac čokolády – samozrejme, pravidelne… 😀

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme. Víťaz získa balíček kozmetiky.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Pripravte sa na vianočné pečenie s balíčkom produktov od Dr. Oetker v hodnote 25,-€. V balíčku sa skrýva všetko, čo potrebujete pre slávnostné zdobenie a pečenie koláčikov, vrátane úplných noviniek. Vykúzlite zákusky s plnou kakaovou chuťou a vôňou s Prírodným kakaom alebo Holandským kakaom Dr. Oetker. Celú kuchyňu rozvoňajte s Perníkovým korením, či Trstinovým cukrom s rumovou arómouDodajte svojim receptom ten pravý vianočný akcent s Dr. Oetker.
 
Produkty do balíčkov:
– holandské kakao
– prírodné kakao
– zdobiaca poleva biela
– snehové vločky
– zdobenie 4 druhy biele
– čokoládové srdiečka
– tubičky biele 4ks
– tubička gélová zlatá
– tubička gélová strieborná
– fondán 
– perníkové korenie
– trstinový cukor s rumovou arómou
– dóza na kakao
– receptár Dr. Oetker


Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme.


Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Objavte čaro ozajstného kakaa!

Prvotriednu kvalitu, lahodnú chuť aj tradíciu v sebe spája Holandské kakao Dr. Oetker s krásnou tmavou farbou a podmanivou čokoládovou chuťou. Obsahuje až 10% kakaového masla a využite ho pri pečení, príprave dezertov a krémov. Holandské kakao je najžiadanejším typom kakaa v Európe.

čokoláda lepšia ako      čokoláda lepšia ako

Prírodné kakao Dr. Oetker je jedinečnou špecialitou, ktorá si zachováva prirodzenú plnú kakaovú chuť a vôňu. Ide o 100% kakao, ktoré neprešlo procesom alkalizácie, a preto si zachováva dôležité vlastnosti kakaových bôbov v podobe vyššieho obsahu cenných antioxidantov.

womangalérie VŠETKY