Sexi trapasy – aj vy ste už také prežili?

Niekedy sa skrátka stane, že sa ocitneme v situácii, keď sa s niečím, čo by malo byť intímne, nechtiac, či nevedomky, musíme podeliť so svojím okolím. Alebo intímna situácia vypáli úplne ináč, ako by sme si to predstavovali. A keďže s úsmevom je život veselší, radi sa s vami o takéto príhody podelíme…

brunetka v bazéneStriptíz v bazéne

Odjakživa som mala rada vodu a kúpanie – najlepšie v mori, alebo v jazere, ale ak nebola iná možnosť, tak aj v na kúpalisku, v bazéne. Keďže som nikdy nepatrila k tým, ktorí by len tak nečinne ležali na deke a opaľovali sa, pobyt na kúpalisku bol vždy spojený aj s rôznymi loptovými hrami. Na dovolenkách som sa vždy nechala prehovoriť na vodné pólo a v mieste bydliska, na kúpalisku, sme hrávali volejbal vo vode.

Inak tomu nebolo ani v ten osudný horúci deň na našom miestnom kúpalisku, keď sme sa s partiou kamarátov rozhodli zahrať si volejbal. Bolo síce horúco, ale voda bola ešte veľmi studená, takže ľudia sa na inak plnom kúpalisku viac ovlažovali, a opaľovali ako kúpali. Využili sme teda vzácnu príležitosť, že bazén je poloprázdny a naskákali s priateľmi do vody, tešiac sa na volejbal, pri ktorom sme sa vždy dostatočne vybláznili.

Samozrejme, mali sme aj dostatočné množstvo pozorovateľov medzi návštevníkmi kúpaliska, ktorí si sledovaním nášho volejbalového zápasu krátili čas. To nám však neprekážalo, ničím sme sa nenechali rušiť a oduševnene sme sa venovali hre. Ja som sa, ako vždy, nechala strhnúť a v zápale hry som sa tak obetavo vrhla za loptou, až som sa na chvíľu ponorila pod hladinu a dotkla som sa dna bazéna.

Vo chvíli, keď som sa odrazila od dna a s výkrikom a zdvihnutými rukami sa horná časť môjho tela objavila nad vodou, stihla som zaregistrovať, že mi mávajú a vyvaľujú na mňa oči nielen kamaráti z mojej partie, ale že sa do našej hry vložila aj väčšina ľudí okolo bazéna. Mnohí muži dokonca tlieskali a celkovo boli vo vytržení. Prekvapilo ma to, ale v tom zlomku sekundy som to nestihla zanalyzovať.

Len mi preletelo hlavou, že som asi fakt dobrá a že oceňujú môj výkon. A ono to tak v podstate aj bolo… ibaže návštevníci kúpaliska neoceňovali ani tak môj športový výkon, ako skôr „umelecký dojem“. Prúd vody mi totiž v zápale hry strhol  plavky a na moment úplne odhalil  nielen moje kypré poprsie, ale aj kúsok partie pod pupkom takmer  každému, kto bol práve nablízku…:-)

Nebudem opisovať, že by som sa v tej chvíli bola  na mieste najradšej prepadla, ale vďaka svojmu striptízu som si medzi návštevníkmi kúpaliska, najmä medzi jeho mužskou časťou, veľmi rýchlo vybudovala celkom slušný fanklub. Ešte dlho potom sa ma mnohí vypytovali, či na záver bude aj striptíz, lebo že o taký zážitok by teda neradi prišli…:-)

Nika, 32 rokov