Tantra masáž v Bratislave

S priateľkou spolu žijeme už od vysokej školy a po deviatich rokoch náš vzťah dospel do pohodového spolunažívania. Obaja sme si po skončení štúdia našli zamestnanie priamo v Bratislave, ktoré je pomerne časovo náročné, na intímnosti nám zostávalo stále menej a menej času, takže sa snažíme čo možno najlepšie tento čas využiť. V poslednej dobe sme však začali mať obaja pocit, že sa nejako z nášho intímneho života vytráca určitý náboj a čaro. Niekoľkokrát sme sa o tom rozprávali (a intenzívne googlili), ako okoreniť náš intímny život novými skúsenosťami, ktoré by mohli viesť k naštartovaniu sexuálneho apetítu. Pretože ani jeden z nás nie je vyložene na špeciálne fetiše alebo erotické hračky, ako ideálna sa nakoniec ukázala tantra masáž.

tantra masáž
https://www.shutterstock.com

Spočiatku bol náš prístup k tejto erotickej masáži trochu ostýchavý, tak sme študovali a skúšali rôzne techniky a zadovážili si niektoré pomôcky pre tantra masáž, vrátane kvalitného masážneho oleja. Nie, že by to neprinieslo svoje ovocie, ale obaja sme mali pocit, že ten zážitok je taký trhaný a nakoniec vždy došlo k rýchlemu styku v zavedených koľajach. Po niekoľkých pokusoch sa napokon priateľka rozhodla, že bude asi oveľa jednoduchšie vyskúšať, ako taká masáž prebieha u profesionálnej tantra masérky, a pretože je hanblivá a z nových vecí má trochu strach, navrhla, že v tomto prípade budem pokusným králikom ja. Hľadali sme teda možnosti, kde je možné tantra masáž v Bratislave objednať. Štandardne sa ponúkajú možnosti tantrického štúdia alebo súkromnej tantra masáže na erotickom priváte. Nakoniec sme našli tantra štúdio ponúkajúce masáže v Bratislave s dobrým hodnotením, priateľka mi hneď rezervovala základnú hodinovú masáž s tým, že ak sa mi to bude páčiť, vyskúša to aj ona.

Do tantra štúdia som išiel so zmiešanými pocitmi. Aj napriek tomu, že som sa pripravil detailným štúdiom internetových stránok a ďalších zdrojov popisujúcich, ako taká masáž u profesionálnej tantra masérky prebieha, moje očakávania sa s realitou minuli o veľmi veľký kus. Po príchode ma privítala veľmi milá masérka, ktorá mi pred začiatkom erotickej masáže vysvetlila základné informácie, používané postupy a požiadala ma, aby som sa vyzliekol a poumýval vo vani, ktorá bola súčasťou masážnej miestnosti.

Tantra masérka vyzerala veľmi milo, mala dlhé vlasy zviazané vzadu do pekného uzla, trochu pevnejšiu postavu a celú dobu sa nádherne usmievala. Rozprávala veľmi pokojne a uvoľnene, takže ak som mal na začiatku zmiešané pocity, v tom okamihu už boli celkom preč. Nechala ma, nech sa pripravím a odišla z miestnosti.

Už samotný kúpeľ bol príjemný. Voda vo vani voňala nejakým zvláštnym exotickým olejom, bola teplá a prehriala ma. Miestnosť bola osvetlená mäkkým žltým svetlom, ktoré navodzovalo dojem tepla a bezpečia. Postupne som zabúdal na všetky problémy bežného života, vnímal som iba ten hrejivý pocit. Okrem neho vo mne začalo narastať vzrušenie a najmä zvedavosť, čo na mňa čaká. Napokon som vstal, omotal si pripravenú osušku okolo pása a dohovoreným signálom zavolal tantra masérku naspäť do miestnosti.

Vchádzala za zvukov orientálnej hudby oblečená v šatke. Vyzerala trochu ako éterická bytosť, šatka sa jej pri chôdzi trocha otvárala. Pristúpila ku mne a jemne sa mi privinula k telu – hlavu si položila na môj hrudník a začala ma hladiť po chrbte. Pomaly dlaňami prechádzala od ramien až k pásu, vždy o kúsok nižšie, a pravidelne pri tom polohlasne dýchala.

Ako som stál, začala ma pomaly obchádzať a stále ma hladila a tisla sa ku mne. Tá blízkosť, jej vôňa a teplo, ktoré z jej tela vychádzalo, ma postupne mámili a nabíjali energiou. Ak bol kúpeľ uvoľňujúci, pocit, ktorý sa mi teraz rozhosťoval po tele, bol niekoľkokrát intenzívnejší, rovnako ako erotické vzrušenie, ktoré ma začalo napĺňať. Nedokázal som myslieť prakticky na nič iné než na tiahle príjemné dotyky po celom tele. Masérka ma hladila po celej dĺžke, po ramenách a hrudníku, po chrbte a zadku, po stenách a kolenách a napokon aj po vnútornej strane stehien až k penisu, na bruchu a v lone. Keď sa po tretí krát vrátila do tejto oblasti, zložila mi osušku a povedala mi, aby som sa presunul na podložku. Ako omámený som sa položil na brucho a odpočíval.

Na chrbte som ucítil jemný dotyk páperia. Trochu to zašteklilo, ale prevládajúcim pocitom bolo mrazenie až v končekoch prstov. Pierkami mi tantra masérka prechádzala po tele iba chvíľočku, a potom mi začala jemne masírovať hlavu, krk a postupovala nižšie po chrbte až k nohám. Pritom sa ku mne stále tisla celým telom a vtierala mi do pokožky hrejivý olej. Hladila ma na zátylku a dýchala pri tom tak, aby som ju počul. Pokračovala veľmi systematicky tak, aby nevynechala žiadnu časť môjho tela. Náhly nával zmyselných emócii mi postupne plnil lono takmer nezadržateľným erotickým vzrušením. Po naolejovanom chrbte a zadnej strane končatín mi napokon pomaly prechádzala teplými kamienkami – tvrdosťou ich povrchu mi dráždila pokožku a stále väčšmi ma odpútavala od reality. Keď sa presunula opäť k hlave, pošepkala mi, aby som sa otočil na chrbát – moje vzrušenie už bolo nepopierateľné.

V tejto polohe sa celá procedúra opakovala, mala však oveľa intenzívnejší podtón. Najskôr jemné páperie na celom tele, ktoré mrazilo najmä na vnútornej strane končatín, a potom olejová masáž celého tela. Masérka začínala hlavou, hladila ma po tvári a dýchala a presúvala sa nižšie a nižšie. Stále sa ku mne tisla a vtierala mi teplý olej do pokožky silnejúcim tlakom. Presúvala sa krúživými pohybmi k mojim nohám, pričom sa dlhšie zdržala na hrudníku, bruchu a potom v lone. Jemne sa dotýkala môjho stoporeného penisu. Keď sa dostala k chodidlám a začala sa vracať naspäť, bol som už celkom v tranze.

Vnútornou stranou lýtok a stehien sa dostala opäť k môjmu penisu a semenníkom a sústredila sa na celú oblasť. V tej chvíli sa už vzrušenie nedalo vôbec kontrolovať. Len čo sa začala silnejšie dotýkať jednotlivých citlivých bodov a tlačiť na ne, moja myseľ, sa celkom vypla a vnímal som iba tento stredobod celej miestnosti až k intenzívnemu vyvrcholeniu. Hladenie hrudníka, krku a na hlave som potom už vnímal len na pol. Moje telo bolo energeticky vyčerpané a dokonale uvoľnené.

Keď masérka skončila s masážou, pošepkala mi do ucha, že mám ešte zostať ležať a odpočívať. Vo vani bola pripravená čerstvá voda na umytie. Ležal som na podložke ešte nejakú chvíľu, než som sa spamätal. Energia sa mi do tela začala vracať veľmi rýchlo, umyl som sa a obliekol. Odchádzal som dokonale odpočinutý, ako už dlho nie, a nabitý novými nápadmi pre ďalšie intímne zážitky. Teraz už viem, že si túto erotickú masáž doprajem častejšie.