Súťaž o 3x detoxikačnú kúru Neera pre štíhle krivky do plaviek a viac vitality

Prírodný stromový sirup Neera obsahuje tú najčistejšiu miazgu juhoázijských paliem a najkvalitnejší kanadský javorový sirup stupňa C+. Je to 100 % prírodný, vegánsky a bezlepkový produkt, vyrobený bez alergénov a geneticky modifikovaných organizmov. Obsahuje minerály, stopové prvky a energiu, vďaka ktorej vám počas detoxu nebude škvŕkať v žalúdku. Pitím nápoja Neera prijme vaše telo denne 400 až 500 kalórií, takže hladovať nebudete. Telo sa zbaví nahromadených odpadových látok, jedov a hlienu, prečistí sa a naštartuje k správnemu fungovaniu bez zbytočného hromadenia škodlivín.

Neera
https://neera.sk/

Prirodzeným sprievodným javom detoxu je aj úbytok na váhe. Hviezda koncertných pódií Beyoncé Knowles, ktorá vyskúšala detox Neera počas 10 dní pred nakrúcaním svojho filmu Dreamgirls, schudla pitím detoxikačnej kúry Neera až 10 kg. Hoci chudnutie je pri detoxe individuálne, úbytok na váhe je prirodzený a pri dodržiavaní odporúčaní aj bezpečný a denne sa môže pohybovať od 0,5 do 1 kg v závislosti od počiatočnej hmotnosti, rýchlosti spaľovania organizmu a v kombinácii s jednoduchými cvikmi.

Ako si pripravíte detoxikačný nápoj?

Do vody pridáte prírodný stromový sirup Neera, citrónovú šťavu a štipku kajenského korenia. V pohodlí domova aj na dovolenke tak máte rýchlo a ľahko pripravenú očistnú kúru, ktorú budete piť namiesto tuhej stravy tak dlho a v takých intervaloch, ako sa vy samy rozhodnete a na čo si trúfate. Denne namiesto večere, jeden deň v týždni, ako 3-dňový, 7-dňový alebo 10-dňový detox, je to len na vás. Po detoxe sa budete cítiť vitálnejšia, silnejšia, v lepšej fyzickej aj psychickej kondícii, vaše vlasy, nechty aj pleť sa rozžiaria, budete mať pokojnejší spánok, lepšie trávenie, dobre fungujúci krvný obeh a celkovo získate pocit telesného komfortu a spokojnosti sama so sebou.

Pozor čitateľská súťaž!

Zapojte sa aj vy do súťaže a napíšte nám odpoveď na súťažnú otázku a na troch z vás čaká výhra – detox Neera 500 ml.

Neera
https://neera.sk/

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach