Sútaž: Otestujte vynikajúce účinky jahôd a bazového kvetu

Jahody miluje snáď každý, pre svoju báječnú chuť a jedinečnú vôňu si právom zasluhujú označenie kráľovské ovocie. V spojitosti s nimi sa Vám ako prvé určite vybavia výborné koláče, lahodná marmeláda, hriešne tortičky, osviežujúca zmrzlina alebo šampanské. Pre tentoraz ale ponechajte chuťové poháriky v pokoji a nechajte maškrtiť Vašu pleť – bez výčitiek a počítania kalórií. Jahody sú skvelým pomocníkom pre krásu. V kozmetike sú cenené predovšetkým blahodarné výťažky z ich listov, bohaté na antioxidačné triesloviny, vitamín C a minerálne látky. Pýšia sa skvelými čistiacimi, hydratačnými a regeneračnými účinkami, ktoré poznali a využívali už naše prababičky.

účinky jahôd a bazového kvetu

Manufaktura uvádza v marci novú limitovanú edíciu Jahoda & Bazový kvet. Okrem výťažkov z jahodových listov a ďalších cenných ingrediencií je v produktoch obsiahnutý aj extrakt z bazového kvetu. Bylinkári a ľudoví liečitelia ho pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky hojne používali na všelijaké neduhy a choroby.

účinky jahôd a bazového kvetu

Spojením jahody a bazového kvetu – cenných rastlín, toľko typických pre naše záhradky, tak vznikli báječné ošetrujúce kozmetické lahôdky s nádherne iskrivou vôňou, ktoré vnesú letnú pohodu do Vašej kúpeľne. Využité fľaštičky obsahujú 25% prímes recyklovaného plastu a väčšina produktov s výnimkou balzamu na pery sú vegan.

Pozor čitateľská súťaž!

Limitovanú edíciu Jahoda & Bazový kvet nájdete od 1. marca vo všetkých predajniach Manufaktura a na e-shope www.manufaktura.sk. Teraz si s nami môžete o tri sladké jahodovej balíčky zasúťažiť.

Stačí odpovedať na súťažnú otázku:


Traja šťastlivci získajú balíček, ktorý obsahuje Jemný sprchovací gél a šampón 2 v 1, Zamatové telové mlieko, Hydratačný osviežujúci sorbet na pleť a dekolt, Osviežujúci sirup a Hydratačný krém na ruky.