SPÄŤ
Zlosované

Schauma NATURE MOMENTS: inšpirovaná elixírmi z prírody

Od: Henrieta Karabova 19.4.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je dostupná v štyroch jedinečných variantoch – Levanduľa a rovensálske bylinky, Medový elixír a olej z figovej opuncie, Stredomorský olivový olej a aloe vera či Šťavnatá malina a slnečnicový olej. Prečo je špeciálny a v čom tkvie tajomstvo Nature Moments? Dermatologicky testovaná receptúra nových šampónov je bez silikónov a umelých farbív a obsahuje esencie 100 % prírodného pôvodu. Šampóny majú neutrálne pH a pri dermatologických testoch bola preukázaná vynikajúca znášanlivosť pokožkou, čoho výsledkom sú prirodzene krásne a silné vlasy od korienkov až po končeky.

Vlasy ako zo salónu

Rad Schauma NATURE MOMENTS

Príroda nám ponúka mnoho vzácnych zdrojov, ktoré sú prospešné nielen pre naše zdravie, ale môžu tiež zvýrazniť našu prirodzenú krásu. Značka vlasovej starostlivosti Schauma využila pri vytváraní nového radu niektoré zo zdrojov a uvádza na trh vlasovú starostlivosť, inšpirovanú prírodou, NATURE MOMENTS. Výživná receptúra Schauma NATURE MOMENTS medový elixír a olej z figovej opuncie  je ideálnou voľbou pre slabé a krehké vlasy. Olej z figovej opuncie je známy bohatým obsahom vitamínov a mastných kyselín. Medový elixír je vzácnym pokladom prírody a vďaka jeho výživným a posilňujúcim účinkom je známy po celom svete. Jedinečná receptúra posilňuje vlasovú štruktúru, dodáva vlasom výživu a zabraňuje poškodeniu vlasov – výsledkom sú prirodzene silné a krásne vlasy od korienkov až po končeky.

Šampón a kondicionér Schauma NATURE MOMENTS stredomorský olivový olej a aloe vera sú vhodnou voľbou pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi. Stredomorský olivový olej je dobre známym elixírom krásy pre jemné a hĺbkovo vyživené vlasy. Navyše aloe vera, ktoré je bohaté na amino kyselíny, vitamín A a C i kyselinu listovú, je prirodzeným zdrojom mladosti. Receptúra Schauma NATURE MOMENTS stredozemný olivový olej a aloe vera udržiava kontrolu nad krepovatením, obmedzuje poškodenie vlasov a zabraňuje štiepeniu končekov. Pre uhladené a zdravo vyzerajúce vlasy od korienkov až po končeky.

Kombinácia levandule a provensálskych byliniek je v kozmetických rituáloch používaná po stáročia. Nielenže stimuluje prirodzenú silu a zdravie vlasov, ale jej jemná vôňa poskytne pôžitok čuchovým zmyslom. Ľahká receptúra šampónu Schauma NATURE MOMENTS levanduľa a provensálske bylinky bol vyvinutá špeciálne pre jemné  vlasy bez objemu. Vlasy čistí bez zaťaženia a zanecháva ich nadýchané a plné objemu.

Schauma NATURE MOMENTS malina a slnečnicový olej bola vyvinutá pre farbené vlasy, melírované a zosvetľované vlasy. Vlasová starostlivosť nielenže chráni farbu vlasov, ale ich vyživuje a dodáva im ohromujúci lesk. Šťavnatá malina je jednou z najzdravších bobúľ pre vysoký obsah antioxidantov a je známa tým, že dodáva vlasom krásny lesk. Slnečnicový olej je preslávený pre jeho vyživujúce účinky. Produkty Schauma NATURE MOMENTS malina a slnečnicový olej sú vhodnou voľbou pre ochranu farby vlasov, výživu a prinavrátenie lesku.

Prehľad produktov Schauma NATURE MOMENTS:

Schauma NATURE MOMENTS medový elixír a  olej z figovej opuncie šampón 2,45 EUR/250 ml; 3,29 EUR/400 ml a kondicionér 2,45 EUR/250 ml
Regenerácia a výživa pre slabé a krehké vlasy.

Schauma NATURE MOMENTS stredomorský olivový olej a aloe vera šampón 2,45 EUR/250 ml; 3,29 EUR/400 ml a kondicionér 2,45 EUR/250 ml
Proti rozštiepeným končekom a nepoddajným vlasom.

Schauma NATURE MOMENTS levanduľa a provensálske bylinky šampón 2,45 EUR/250 ml; 3,29 EUR/400 ml
Objem pre jemné vlasy.

Schauma NATURE MOMENTS šťavnatá malina a slnečnicový olej šampón 2,45 EUR/250 ml; 3,29 EUR/400 ml a kondicionér 2,45 EUR/250 ml
Ochrana farby pre farbené alebo zosvetľované vlasy.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom, ktorý bude obsahovať produkty Schauma.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

1. Monika Moháčová, Bratislava

2. Tatiana Kluvánková, Trenčín

3. Janina Majská, Banská Bystrica

4. Tomáš Švárny, Zvolen

5. Janka Saboová, Komárno

womangalérie VŠETKY