Vitamíny na jar – konzumujeme ich dostatočné množstvo?

vitaminy, Spektrum ImunitaPestrá a vyvážená strava je nevyhnutnosťou pre každého. Vedeli ste ale, že obsah vitamínov a minerálov v ovocí a zelenine rokmi klesá? Pre pokrytie vitamínových a minerálnych potrieb človeka je preto potrebná konzumácia väčšieho množstva ovocia a zeleniny v porovnaní s množstvom, ktoré bolo postačujúce pred 30 rokmi.Navyše, v období, kedy je ľudský organizmus vystavený teplotným výkyvom a vírusom, je vhodné imunitu podporiť a doplniť chýbajúce vitamíny či minerály. Čoraz viac ľudí preto siaha po výživových doplnkoch, ktoré im pomáhajú dorovnať takýto nedostatok.

Užívanie vitamínov nebolo nikdy jednoduchšie!
Dôkazom toho je novinka Spektrum Gummies, vitamíny a minerály v podobe chutných želatínových tabliet, ktoré sa ľahko užívajú, pretože ich nie je nutné zapíjať tekutinou, mäkkú tabletu s ovocnou príchuťou stačí len rozhrýzť a jednoducho prehltnúť. To však neuberá jej účinku – Spektrum Gummies predstavujú komplex vitamínov a minerálov vo vyváženom pomere, navyše sú obohatené o extrakt z echinacey (Echinacea purpurea), ktorá pomáha posilňovať imunitné a obranné funkcie organizmu najmä v období s vyšším výskytom prechladnutí a vírusových ochorení.

Každá želatínová tableta Spektrum Gummies obsahuje napríklad vitamíny C, A, D, B6, B12, kyselinu listovú, ako aj minerály, selén a zinok na podporu imunity. Denná dávka Spektrum Gummies v 2 želatínových tabletách obsahuje 100% RP (referenčného príjmu) základných vitamínov a minerálov. Príjemný mix chutí pomaranča, višne a lesných plodov, navyše bez umelých farbív, sladidiel a konzervačných látok je bonusom každej jednej želatínovej tablety. Jedinečnosť produktu podčiarkuje absencia laktózy, bez ktorej sú Spektrum Gummies vhodné aj pre tých, ktorí trpia na jej intoleranciu. V želatínovej tablete nie je prítomný lepok, sója ani umelé sladidlá. Príjemnú chuť dodáva tablete prírodný cukor a jednoduchosť rozhryznutia, požutia a prehltnutia zabezpečuje želatína.

vitaminy, zena s tabletkou

Účinky Spektrum Gummies:

  • Podporuje imunitný systém – echinacea, vitamíny C, D, B6, B12, kyselina listová (vitamín B9), zinok, vitamín A, selén
  • Má antioxidačné účinky – vitamín C, vitamín E, zinok, selén, mangán
  • Pomáha chrániť nervový systém– vitamíny skupiny B, vitamín C, jód
  • Prispieva k  zníženiu únavy a vyčerpania – vitamíny skupiny B a vitamín C

vitaminy

Čitateľská súťaž
Súťažte o  Spektrum Gummies. Piati z vás, ktorí odpovedia na súťažnú otázku, budú odmenení.

Výhercovia:
1. Jana Gulánová, Most pri Bratislave
2. Danka Havierniková, Báhoň
3. Andrea Orbanová, Skalica
4. Ing. Agáta Kamenická, Spišské Podhradie
5. Barbora Slováková, Nové Zámky