SPÄŤ
Beauty

Žiarivé a voňavé vlasy chcú blondínky i brunetky!

Od: Jana Vančová 16.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy si radi vychutnávate ten úžasný pocit čerstvo umytých vlasov? Ale nie je vo vašich silách, aby ste si ich umývali denne, napriek tomu, že sa rýchlo mastia? V tom prípade vyskúšajte medzi jednotlivými umývaniami vlasov špeciálny prírodný suchý šampón, ktorý si celkom ľahko vyrobíte doslova na mieru!

blondínka brunetka vlasy

Šampón pre brunetky…

Zmiešajte 1/8 šálky sódy bikarbóny  a 1/8 šálky kakaového prášku so šiestimi kvapkami esenciálneho olejčeka podľa vlastnej ľubovôle (napríklad mandarínkový, pomarančový, levanduľový, či iný). Všetky prísady zmiešame a nasypeme do pohára so skrutkovacím uzáverom, dobre pretrasieme.

Šampón pre blondínky…

Zmiešajte 1/4 šálky sódy bikarbóny so šiestimi kvapkami ľubovoľného esenciálneho olejčeka. Dobre premiešame a nasypeme do pohára so skrutkovacím uzáverom, dobre pretrasieme.

Pred použitím „šampón“ v sklenej nádobe vždy dobre pretrasieme a nanášame do vlasov pomocou širokého štetca. Mastné vlasy sa ako šibnutím čarovného prútika stanú hebké a ľahké a ak si ich nezabudneme premasírovať pri korienkoch, ku ktorým nanesieme tiež trochu voňavého prášku, vlasy získajú aj na objeme. Navyše, budú nielen krásne vyzerať, ale aj úžasne voňať…

 

womangalérie VŠETKY