SPÄŤ
Wellness

Nie je kolagén ako kolagén. Vyberte si ten správny a zažijete tieto účinky

Od: Henrieta Karabova 29.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Zamýšľali ste sa už nad tým či vo Vašom tele chýba kolagén? S najväčšou pravdepodobnosťou si túto otázku nekladiete každý deň. Je to pochopiteľné.

Ak by ste dlhodobo pociťovali bolesti kĺbov, na tvári by Vám pribúdali nové vrásky, lámali by sa Vám nechty, hľadali by ste riešenie? Pravdepodobne áno. Aj to je pochopiteľné. A môže v tom mať „prsty“ chýbajúci kolagén vo Vašom tele.

Ako si vybrať ten správny kolagén?

  1. Pri výbere kolagénu je potrebné sledovať účinné zložky– ak chceme pocítiť viditeľné výsledky, mali by sme denne prijať oveľa viac ako 1000 mg kolagénu
  2. Je potrebné ho užívať s dostatočným množstvom vitamínu C- v tejto kombinácii dokáže ľudský organizmus kolagén spracovať a nevylúčiť.

kolagénNáš TIP:

Objavili sme jeden z najkvalitnejších slovenských kolagénov, ktorý má formu nápoja (príchuť jablko alebo broskyňa). Ako sa vyrába si môžete pozrieť TU

kolagénZáklad tvorí klinicky testovaný hovädzí kolagén 7 500 mg + 1 000 mg vitamínu C v dennej dávke. Dostatočné množstvo kolagénu v správnej kombinácii s vitamínom C je obohatené o protizápalové zložky ako MSM, glukosamín, chondroitín, ale aj o vápnik a kyselinu hyalurónovú.  Tento kolagén má meno Via Elastic Extra.

Do svojho jedálnička ho pridala aj známa fitneska

Via Elastic Extra do svojho jedálnička pridala aj mladá slovenská fitneska Tatiana Žideková, ktorá príspevok s kolagénom uverejnila aj na svojom instagrame.

V čom nám dokáže Via Elastic Extra pomôcť?

1. Vo výžive kostí, chrupaviek, šliach, väzív, svalov a v zmiernení bolestí kĺbov

kolagén

2. Vo zvýšení elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky

kolagén

3. Vo výžive nechtov

kolagén

4. V hojení rán, aj pooperačných

kolagén

Naše odporúčanie:

Kolagénovú kúru odporúčame aplikovať aspoň 3 mesiace v roku- znásobujete tak účinky klinicky testovaného kolagénu. Jedno balenie Via Elasticu Extra je určené na 1 mesiac.

Pripravili sme špeciálne pre Vás

S týmto unikátnym kódom si môžete uplatniť zľavu vo výške 24 eur na akýkoľvek balíček 3 produktov na e-shope www.mojkolagen.sk
kolagén

womangalérie VŠETKY