Sprchovacia kozmetika vyvinutá pre jemnú detskú pokožku

Pokožka vášho dieťaťa je oveľa jemnejšia než vaša. Je teda dôležité, akú detskú kozmetiku používate a čo obsahuje. A preto sme v NIVEA spoločne s najväčšími odborníkmi v odbore vyvinuli zloženie, ktoré jemne čistí a zároveň hydratuje. Pri ďalšom kúpeli tak môžete siahnuť po jemnom šampóne a sprchovacom géli v jednom. Vonia po ovocí, obsahuje bio aloe vera a vlásky sa vďaka nemu nevysušujú a nezamotávajú. Navyše jeho jemné zloženie neštípe v očiach a kúpanie sa zaobíde bez slzičiek.

pre jemnú detskú pokožku

Premeňte kúpanie na najkrajšiu časť dňa

Mrknite sa na rady a triky, ktoré kúpeľ premenia na časť dňa, na ktorú sa budú vaše deti najviac tešiť!

  • Bezpečnosť na prvom mieste: Aj keď je vo vani len pár centimetrov vody, vždy zostaňte v kúpeľni a dieťa starostlivo sledujte.
  • Správna teplota vody: Ideálna teplota je rovnaká ako telesná teplota vášho dieťaťa. Vždy vodu skúste predtým, než do nej dieťa posadíte. A snažte sa ideálnu teplotu udržať po celú dobu.
  • Začnite na suchu: Keď je vaše dieťa nervózne a vody sa bojí, nechajte ho hrať sa v suchej vani a vodu zapnite až po chvíli. Rozprávajte sa s ním, napríklad o jeho obľúbených rozprávkových postavách.
  • Kúpeľňa ako miesto radosti: Snažte sa kúpeľňu premeniť na miesto, kam bude dieťa chodiť rado. Napríklad tým, že kúpanie spojíte s čítaním obľúbených príbehov. Dieťa sa bude kúpať a vy mu budete čítať.
  • Pena, pena, PENA: Premeňte kúpeľňu na kráľovstvo plné drobných penových bubliniek. Sprchovacej peny NIVEA Kids stačí len troška a v priebehu chvíle je o voňavú zábavu postarané.
  • Detské kúpeľňové laboratórium: Urobte z večerného kúpania skvelú zábavu. Prineste niekoľko predmetov, spoločne s dieťaťom tipujte, či sa budú vznášať, alebo sa potopia, a potom… to otestujte! 
pre jemnú detskú pokožku

Objavte nový rad prípravkov do sprchy NIVEA Kids a premeňte kúpanie na najkrajšie chvíle z celého dňa. Pre vás i vašich najmenších.

www.nivea.sk