Blíženci na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

BlizenciBlíženci

Láska vzťahy:

Nezadaní Blíženci, máte pred narodeninami a môžete byť trochu precitlivení. Túžite po vzťahu, ale v sebe ešte môžete držať nepríjemné úlomky z minulých partnerských vzťahov. Ste silné znamenie, tak si to v sebe ujasnite a vyčistite! Nech vo vás zavládne to vaše druhé  a radostné JA, ktoré so svojou pozitívnou energiou pritiahne šťastné partnerstvo – hoci aj na pôde vášho zamestnania… J

Zadaní Blíženci, neriešte puntičkársky problémy vašich deti – najmä ak sú už dospelejšie a takisto nesnažte sa riešiť všetko okolo rodiny. Odoberá vám to energiu a súčasne môže spôsobovať mierne odcudzovanie sa s partnerom. Snažte sa brať život viac humorom a ľahkosťou. Vaše partnerstvo aj rodinný život bude v takom prípade priamo ukážkový.

Kariéra a financie:

V tomto období sa vám v pracovnej oblasti bude dariť, ale musíte zmeniť vašu presvedčovaciu metódu voči kolektívu. Venujte sa najmä dôležitým pracovným aktivitám a majte oči otvorené, lebo prichádzajú zaujímavé ponuky a projekty, ktoré by vás mohli finančne dlhodobo zabezpečiť.

Zdravie:

Zvýšenú pozornosť treba venovať alergiám, nepodceňujte žiadne symptómy a vždy majte pri sebe vhodné utišujúce prípravky – najmä, ak už viete, že ste alergici.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne bohyňa Freya a perla. Môžete si ju kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ju však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom alebo na pracovnom stole.

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY