Blíženci na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Blíženci na mesiac marecBlíženci

Láska a vzťahy:

Ak ste single a veľmi sa neutápate v žiali (čo ani veľmi nie je adekvátne k vášmu znameniu, pretože ste  „veselá kopa“), môžete si dovoliť flirtovať a chatovať na zoznamkách. Práve tým, že to nebudete brať vážne, máte možnosť sa zoznámiť so zaujímavou osobou, ktorá nebude z vášho mesta, ale možno ani krajiny…

Zadaní Blíženci, prichádza k nám jar a keltský slnovrat, skúste v trvalých partnerských vzťahoch očistiť a doriešiť staré problémy a veľmi dobre zvážte, či váš  partner je naklonený v tom ďalej pokračovať  podľa vašich predstáv. Ak nie, potom sa zamyslite, čo ďalej a pozerajte sa na celú záležitosť už len v prospech seba.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti teraz budete nenahraditeľné „dievča pre všetko“ 🙂 Vaši kolegovia vám patrične dajú najavo, ako ste ich veľmi podržali, ale za vašu energiu si treba aj niečo vypýtať a pripomenúť sa kvôli patričnému finančnému ohodnoteniu – aby sa na vás nezabudlo, pretože si zaslúžite odmenu.

Zdravie:

Pozor na alergické reakcie, najmä zápalov očí a očných spojiviek.

Vaša meditácia na keltský slnovrat

Váš strom je lipa. Je to múdry strom. Keď ku nej priložíte dlane a v tichosti poprosíte o odpovede na svoje otázky a budete chcieť vedieť, ako ďalej, lipa si vás vypočuje a budete prekvapení, že v nasledujúcich dňoch začnete dostávať potrebné odpovede a informácie a vaše záležitosti sa pretransformujú do deja…

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY