Láska Baran

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Láska BaranBarani zvyčajne spoznajú lásku pomerne skoro. Svojch životných partnerov si obvykle vyberajú už v puberte. Neberú veľmi ohľad na individualitu svojich partnerov a manželstvo v podstate nepovažujú za rovnocenný zväzok. Milujú najmä preto, lebo chcú byť milovaní. Láska je u nich otázkou vášne a sexu – iba málokedy ide o nežné prejavy. V láske, podobne ako vo všetkom inom, sú vášniví, ohniví a impulzívni.
Mužom
narodeným v znamení Barana treba pomerne často ustupovať  –  a to aj v láske. Ak však stretnú ženu, ktorá ich očarí a omotá si ich okolo prsta vo všetkom, a nielen v posteli, zabudnú na svoju tvrdohlavosť a sú poslušní. To sa však nestáva tak často.  Dôvodom ich nestálosti vo vzťahu je nedostatok nežnosti k partnerke. Podľa nich, lásku a sex nemožno stotožňovať – sú to dve rozdielne veci. Svojimi sexuálnymi dobrodružstvami sa nevychvaľujú.

Ženy narodené v znamení Barana, sa na jednej strane chcú  veľmi vyrovnať mužom a túžia po uznaní, ale sú aj výbornými matkami – v láske vyvolávajú ilúziu pokoja a harmónie. Sú praktické a bystré, ale niekedy svojim citom zakrývajú výkyvy v ľúbostných vzťahoch. Sú to intelektuálky a ich sexuálne prejavy sú vášnivé. Očakávajú, že ich partner bude mať rovnaký názor a vkus ako ony – ak nie. sú schopné sa s ním aj rozviesť…

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY