Lev na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Lev

Lev:

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, máte obdobie, keď sršíte energiou. Aj túžite po romantickom vzťahu, ale ani sa nechcete vzdať vašej slobody. Preto, aj keď to možno nie je váš štýl, odporúčam vám nejakú serióznu zoznamku, pretože to môže byť pre vás vzrušujúce, môžete ušetriť čas a vaša silná intuícia vám pomôže vybrať partnera, ktorý by akceptoval váš slobodný štýl života.

Zadaní Levi, v tomto roku čaká veľká zmena tých, ktorí v partnerských vzťahoch nie sú šťastní a dusia sa. Ak zvážite, že ste urobili naozaj všetko, a nejde to, v auguste uskutočnite bezbolestný proces ukončenia… U tých, ktorí tento problém nemajú, bude prebiehať harmonický vzťah.

Kariéra a financie:

Skvelý čas oprášiť projekty a nápady, ktoré v minulosti nevyšli, dať ich do nového obalu a prezentovať sa s nimi na správnom mieste. Veľmi dobré obdobie aj na celkové zmeny a na posuny v kariére. Finančne môžete dosiahnuť oveľa viac než doteraz

Zdravie:

Nepodceňte slniečko, pozor na úpaly, chráňte si temeno hlavy a dodržiavajte pitný režim.

Vaše minulé životy:

Starý Rím – vozataji, gladiátori, umelci, obchodníci so vzácnym korením.

Holandsko – obchodníci, nákupcovia, bankári, pestovatelia tulipánov, majitelia tlačiarní.

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY