Panna na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Panna na mesiac septemberPanna

Láska a vzťahy:

Pevné zázemie, stabilitu a dobré vzťahy potrebujete ako soľ. To isté sa týka aj vášho partnerstva – potrebujete byť milovaní a preto si neraz robíte zbytočné vrásky aj kvôli veciam, nad ktorými by ste sa zbytočne trápiť nemuseli. Niekedy až príliš premýšľate nad vecami, o ktorých vôbec až toľko premýšľať netreba a hľadáte chyby tam, kde nie sú. Tí, ktorí žijú v harmonickom partnerstve, budú na svojho partnera v tomto čase pôsobiť veľmi silnou erotickou príťažlivosťou. Panny, ktoré zatiaľ nie sú vo vzťahu, nemali by sa hanbiť prejaviť trochu viac city objektu svojich záujmov – určite ocení túto úprimnosť a vyjde vám v ústrety, čo vás môže príjemne prekvapiť. Pokiaľ ide o vzťahy s inými ľuďmi, je možné, že vás kamarát či kamarátka požiadajú o nejakú láskavosť či pomoc práve v čase, keď sa vám to vôbec nehodí. Keďže pomoc nedokážete odmietnuť, pomôžete a nakoniec urobíte ešte viac, ako sa od vás čakalo. Urobíte dobre, pretože onedlho vám túto službu oplatí práve v čase, keď to budete najviac potrebovať…

Kariéra a financie:

Pracovne by sa vám malo tento mesiac dariť a je možné, že sa vám podarí dosiahnuť úspech a realizovať niektoré nápady, ktoré sa doposiaľ nejako nedarilo uskutočniť. Máte svoj cieľ, ste dostatočne ambiciózni, tak choďte za ním – aj keď občas treba kvôli tomu niečo aj obetovať. Vaša snaha sa vám vyplatí!

Zdravie:

Cítite sa dobre a máte plno energie – to je fajn, len si to treba zachovať a nič nepreháňať. Myslite na to, že vaša energia sa môže veľmi ľahko vyčerpať, ak si budete na chrbát nakladať ťažšie bremená ako unesiete. Keď pocítite príznaky vyčerpanosti, spomaľte tempo!

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY