Panna na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Čas nám neúprosne a rýchlo plynie. Máme tu október, keď sa nám blížia Dušičky, Halloween, ale tieto tradície majú prapôvod ešte v pohanstve a tam sa to oslavovalo ako sviatok Samhain. Naši predkovia dodržiavali tradíciu, že počas noci Samhainu (čiže 31. októbra) nechávali vonku tanier s jedlom pre duše mŕtvych. Sviečka postavená do okna ich mala viesť na druhú stranu… V tom čase sa chystali na rok mŕtvych (čo znamená na zimu). Medzi mnohými rituálmi a oslavami sa tradoval zvyk, ktorý si môžete urobiť aj vy: Na kúsok papiera napíšte niečo, čoho by ste sa chceli zbaviť (hnev, škodlivý návyk, zlé emócie, choroba…). Potom tento papierik musíte spáliť v kotlíku alebo v inej pomôcke na trojnožke, ale musí to byť pred oltárikom, ktorý si  sami vytvoríte. A my ku každému znameniu poradíme, ako by mal ten oltárik vyzerať a z čoho by mal pozostávať…

Oltárik si môžete ešte doplniť podľa vašej fantázie – napríklad tekvičkou, figúrkami škriatkov, víl, anjelov, či bylinkami (napríklad bielou šalviou, tymianom, bobkovým listom. Riaďte sa vašou intuíciou.

Keď si budete robiť tento rituál, ticho sa posaďte a myslite na priateľov a milovaných, ktorí už nie sú medzi nami. A nebuďte kvôli nim smutní – musíte vedieť, že odišli na lepšie miesta. ..Majte na pamäti, že fyzické telo nie je absolútna realita a že duša neumiera…

Prajeme Vám príjemné čítanie, krásny duchovný zážitok  z toho, že na chvíľku splyniete s tým starým krásnym svetom. Tak ako to robili naši pra-pra-predkovia pred mnohými stáročiami.

 A nech sa stane! 😛 

Vaša Katarína

Panna na mesiac septemberPanna

Láska a vzťahy:

Nezadané Panny, v blízkej budúcnosti vás môže postretnúť príbeh ako vystrihnutý z filmu: Niekam utekáte, v rukách máte skriptá alebo kávu a v tej vašej uponáhľanosti do niekoho narazíte – do vášho (možno) budúceho partnera. Aj keď ho oblejete kávou, on nebude obarený z nej, ale z vás… Alebo keď budete zbierať zo zeme popadané doklady a popod nos si nadávať, on vám pribehne na pomoc a očarene sa bude na vás pozerať. Takéto magické veci sa budú diať po vašich narodeninách a tým, že je rok psa, z celej zápletky by sa mohol vytvoriť romantický vzťah.

Zadané Panny, neviete sa vzdať letného režimu a so svojimi partnermi si stále užívate výlety a cesty. Možno vás stopnú vaše deti alebo priatelia, ktorým už chýba vaša spoločnosť. 😛 Treba začať diplomaticky organizovať rodinné a priateľské stretnutia s opekačkou, pochutnávaním si na zlatom moku a pri príjemných rozhovoroch o vašich zážitkoch z letných dobrodružstiev.

Kariéra a financie:

Ste oddýchnutí, plní energie, budete sršať optimizmom, ktorým strhnete aj vašich kolegov. Prácu máte stabilnú, ale nepodceňte určité okolnosti – najmä ak pracujete v nejakej väčšej spoločnosti, môžu sa okolo vás začať meniť ľudia a tieto signály netreba podceňovať..

Ak máte možnosť, porozprávajte sa s nadriadeným, aby ste mali informácie o tom, čo sa deje, z prvej ruky.

Zdravie:

Obzvlášť by ste mali venovať svoju pozornosť svojmu stravovaniu. Mohol by sa vám začať ozývať žlčník. Je to odpoveď na letné ochutnávky v rôznych destináciách.

Váš oltárik v okne:

Hnedá sviečka, na ktorú dáme mošusový olejček, kúsok osoleného bieleho chleba, orechy, orechové lístie, pohárik bieleho vína, kameň pyrit. Sviečku umiestnite do lampášika a vedľa neho naaranžujte pohárik bieleho vína, kúsok osoleného bieleho chleba, oechy, orechové lístie a kameň pyrit.

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY