Váhy na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Váhy

Váhy na mesiac december

Láska a vzťahy:

V predvianočnom a vianočnom období by sa u vás žiadala tak trochu zmena: Ak chcete, aby toto obdobie bolo šťastné a krásne, prestaňte sa na chvíľu riadiť rozumom a radšej ho nechajte trochu odpočívať. Dajte priechod svojim citom a určite sa vám to bude páčiť…

Nebuďte skeptickí, ani pesimistickí a verte, že medzi ženou a mužom môžu existovať aj mimoriadne krásne vzťahy a že práve vy môžete patriť k tým vyvoleným, ktorým sa tento krásny sen môže splniť.

Mimochodom, Venuša dodá vášmu znameniu v predvianočnom a vianočnom čase mimoriadne čaro, vďaka ktorému budete pre mnohých neodolateľní. Tí, ktorí doposiaľ nenašli toho správneho partnera pre život, práve teraz majú šancu padnúť do oka niekomu zaujímavému.  Ak sa tak stane a náklonnosť bude obojstranná, s ničím sa však neponáhľajte a vychutnávajte si vzájomné očarenie. S vážnejšími rozhodnutiami počkajte až po novom roku.

Užívajte si vianočné obdobie s rodinou, stretnite sa s priateľmi a známymi. Ak máte ešte do sviatkov niečo dôležité stihnúť, rozumne si to naplánujte, aby z toho nakoniec nebol stres.

Kariéra a financie:

V práci bude panovať uvoľnenejšia atmosféra a s vďaka tomu s kolegami zažijete aj viac zábavy a spoznáte ich aj z tej príjemnejšej stránky. Určite aj vďaka rôznym predvianočným akciám a večierkom. Pozor však, aby ste kvôli zábave nezabudli na niečo dôležité.

Zdravie:

V tomto zimnom období môžu byť ohrozené vaše obličky a močové cesty. Nezabúdajte sa teplo obliecť, „rozmaznávať“ svoje obličky a k tomu posilňovať močové ústrojenstvo prírodnou cestou pomocou bylín. Výbornou formou je striedanie bylinných čajov po dňoch SERAFIN – OBLIČKY ŽENY ¾ litra denne s čajom SERAFIN – MOČOVÝ MECHÚR ¾ litra denne.  Čajíky priaznivo pôsobia na funkciu obličiek a močových ciest, vyplavujú usadeniny, pôsobia na problémy s kĺbmi, dnu a zápaly.

Bylinný čaj SERAFIN – OBLIČKY ŽENY Bylinný čaj SERAFIN – MOČOVÝ MECHÚR
 

Páni, siahnite po bylinnom čaji SERAFIN – OBLIČKY MUŽI ¾ litra denne, ktorý má tie isté účinky, ale v tomto prípade výborne pôsobí aj na prostatu mužov a striedajte ho s čajom SERAFIN – MOČOVÝ MECHÚR ¾ litra denne.

Bylinný čaj SERAFIN – OBLIČKY MUŽI Tinktúra z pupeňov SERAFIN – ZLATOBYĽ
 

Svoje obličky počas celého mesiaca v oboch prípadoch posilňujte aj tinktúrou z pupeňov SERAFIN – ZLATOBYĽ.

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY