Váhy na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Váhy na mesiac septemberVáhy

Láska a vzťahy:

Zdá sa vám, že vám šťastie v láske veľmi nepraje? Začiatkom mesiaca to naozaj môže takto vyzerať, ale približne od polovice septembra veci lásky dostanú zrýchlený spád a tak sa stane, že zadaní i nezadané Váhy môžu byť vystavené mnohým ľúbostným pokušeniam. Partnerský život môže prechádzať menšou krízou, preto je potrebné snažiť sa na problémy dívať s nadhľadom – nič nie je iba čierne, alebo biele. Zadané Váhy by si mali užívať radšej so svojím partnerom a ak by ich aj lákal nejaký flirt, určite by si mali dať pozor na rôzne maily, sms, či iné správy so šteklivým obsahom – ak už neviete odolať, tak ich aspoň hneď vymažte – inak si môžete narobiť zbytočné problémy. Aj nezadané Váhy môžu od polovice mesiaca prežívať horúcu lásku, ale aj tu treba byť opatrný a dať na svoju intuíciu – radšej trochu uberte tempo a objekt svojich túžob pozorne sledujte, kým vám úplne pomotá hlavu. Nezačínajte si žiaden románik na pracovisku. Nechajte si svoje tajomstvá , aby ste neskôr neľutovali, že ste do vzťahu investovali viac než bolo potrebné a že vám to napokon skomplikovalo život. Radšej teda pomalšie… 

Kariéra a financie:

V septembri vás čaká veľa pracovných povinností, ľudia budú reagovať veľmi emotívne – skrátka, náročné obdobie. V práci sa budete snažiť veľa toho stihnúť a zaviesť do vecí poriadok. Keď sa stane, že vaše stratégie začnú viaznuť, je to signál, že treba zmeniť taktiku. Tí, ktorí sa rozhodnú podnikať, mali by zahodiť ružové okuliare a nesnívať o tom, že veľký zárobok príde rýchlo – všetko sa bude rozbiehať skôr pomaly. Pokiaľ ide o financie, nenechajte sa učičíkať tým, že na začiatku mesiaca budú vaše vyhliadky celkom dobré. Od polovice mesiaca môže prísť vytriezvenie, takže radšej premýšľajte, kde a ako ušetriť. 

Zdravie:

Nepodceňujte signály svojho tela a uvedomte si, že nervozita, stres a zhon sa môžu veľmi negatívne podpísať na vašom zdraví, vrátane nervového vyčerpania. Naučte sa dopriať si aj oddych a ak máte chuť, pokojne si aj poleňošte. 

Čo vám radia víly?

Ak vás trápia pochybnosti, že niečomu nerozumiete, nechajte si poradiť odborníkom v danej oblasti.

V prípade, že pracujete v oblasti, kde by ste sa potrebovali lepšie zorientovať a načerpať nové informácie a kontakty, ktoré by vám pomohli pohnúť sa vpred vo vašej práci, poraďte sa s odborníkom, či odborníkmi. Niekedy stačí, ak si želáme, aby do nášho života vstúpil niekto, kto nám pomôže a ono sa to skutočne stane. Musíme si to však želať a myslieť na to. Veci sa pustia do pohybu.

Save

Save

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY