Panna na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Panna

Panna na mesiac december

Láska a vzťahy:

Hviezdy nasvedčujú tomu, že v oblasti lásky by ste na tom mali byť momentálne celkom v pohode. Užívate si život a jeho radosti, lákajú vás nové zážitky a tí, ktorí sú nezadaní, nemajú problém flirtovať a nájsť si náhradu za niekoho, s kým už netrávia svoj čas. Napriek všetkému, posledný mesiac v roku možno viacerých z vás bude nútiť bilancovať, čo sa vám tohto podarilo a čo už menej. Možno sa objaví aj istý pocit sklamania  alebo clivoty a za niektorými vecami sa vám bude cnieť – ak by sa náhodou objavili takéto pocity, rázne s nimi skončite. Čas sa nedá vrátiť späť a ak sú niektoré zážitky alebo spomienky bolestné, skúste na ne radšej zabudnúť. Nalaďte sa optimisticky a vyberte sa s partnerom niekam von, na prechádzku, posedieť si do kaviarne či cukrárne, kde je po prechádzke v mrazivom počasí tak krásne a príjemne. Dobre vám padne aj spoločnosť priateľov, s ktorými sa môžete dobre zabaviť a uvoľniť. Jasné, že dobre padne aj oddych a relax v pokoji, ale nemali by ste to preháňať, pretože iba samotné leňošenie by vám teraz neprospelo. Tešte sa zo života a vychutnávajte si krásy života s rodinou i priateľmi.

Kariéra a financie:

Ešte predtým, kým zavládne pohoda, všade je veľa práce, dosť stresu a zhonu, takže sa niekedy iba ťažko dokážete sústrediť na prácu – myšlienky vám lietajú sem a tam a pritom by bolo dobré, keby ste sa predsa len sústredili aj na svoje povinnosti, aby ste neurobili chybu. Ale ak máte dobrú motiváciu a zmysel pre humor, dokážete pracovať aj v takýchto podmienkach. Mimoriadne by sa vám malo dariť najmä po 9. Decembri, keď môžete prísť aj úspech. Pokiaľ ide o peniaze, nevyhadzujte príliš, aby ste sa nemuseli zadlžiť.

Zdravie:

Tak veľmi sa snažíte o dokonalosť, až z toho môže prísť vyčerpanie. Doprajte si aj relax a vo vlastnom záujme si osvojte nejaké relaxačné techniky, vďaka ktorým sa uvoľníte. V opačnom prípade oslabíte svoju imunitu a mohla by vás potrápiť aj nejaké nachladnutie. Vyskúšajte prírodnú medicínu.

Rada do budúcnosti:

Do svojho životného štýlu zaraďte pohyb, šport, aj duševnú aktivitu – toto bude pre vašu vitalitu i zdravie úplne najlepšie. Peniaze veľmi nerozhadzujte, pretože môžu prísť nečakané výdavky a investície. V konečnom dôsledku to bude síce pozitívne, ale treba na to mať…

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY