Váhy na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie. Vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

VahyVáhy

Láska a vzťahy:

Jún môže byť veľmi zaujímavý. Na začiatku mesiaca sa vám vo veciach lásky bude dariť celkom dobre. Nemali by ste však mať na svojho partnera prehnané nároky. Nikto nie je dokonalý a určite ani vy nie – tak prečo by partner či partnerka mali byť bez jedinej chybičky? Namiesto kritizovania by ste svojmu partnerovi mali práve v tomto období prejavovať veľa lásky a pozornosti, pretože v opačnom prípade sa môže začať obzerať po inej láske… Nezadané Váhy majú veľký predpoklad stretnúť na začiatku júna svoju osudovú lásku – užite si to a žite prítomnosťou!

 Dobrá rada: Buďte pozitívne naladení a usmievajte sa na svet, snažte sa pribrzdiť svoje nároky a kritizovanie a nič nepreháňajte – ak sa budete držať tohto manuálu, máte všetky šance prežiť celkom dobrý a pohodový mesiac. Navyše, dobrá energia, ktorú budete vysielať, sa vám vráti. Jasné, že chcete byť stredobodom pozornosti a túžite po obdive, ale robte to s citom a nič si nevynucujte. Od 21.  júna – práve na začiatku leta, to aj vo vašich ľúbostných záležitostiach znovu ožije, tak si vychutnajte leto, lásku i všetko krásne, čo k tomu patrí.

Kariéra a financie:

Kariéra je pre vás dôležitá a často jej všetko podriaďujete. Práve teraz sa však možno zase raz presvedčíte, že konkurencia nespí a že niektoré praktiky môžu byť naozaj drsné. Neostáva iné, len sa s tým popasovať a ak sa vyskytnú nejaké konflikty, treba si všetko, ale bez urážky, vyjasniť. Je možné, že za všetkým je osoba, o ktorej by ste si to najmenej mysleli… Na začiatku a na konci mesiaca by vaše finančné záležitosti mali byť celkom v pohode a nie je vylúčené, že sa vám podarí do úspešného konca dotiahnuť aj nejakú záležitosť, ktorá sa už dlho vliekla.

Zdravie:

Hoci vás práca baví, nemali by ste zabúdať ani na čerstvý vzduch, pohyb a relax. Počas pekných a teplých dní poteší aj pobyt pri vode a plávanie. Nenechajte sa odradiť tým, že nič nestíhate a že namiesto oddychu musíte pracovať.  To by bola chyba – potrebujete získať energiu z vyváženej stravy i z vhodného relaxu.

Čo vám radia víly:

Zázraky sa dejú…

Možno si to ešte neuvedomujete, ale otvorili sa pred vami dvere do duchovného sveta a zvyšuje sa aj vaša schopnosť zhmotňovať to, čo si želáte. Mali by ste teda dobre popremýšľať nad tým, čo si naozaj želáte a po čom túžite – ak si nie ste celkom istí, premýšľajte nad tým, čo naozaj chcete a čo je pre vás dôležité. Máte silu, aby ste svoje túžby naplnili…

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY