Simona Krainová prichádza na Slovensko!

Je za tým nová známosť alebo pracovné povinnosti? Hľadá si česká topmodelka Simona Krainová nebodaj hniezdočko lásky, v ktorom bude môcť tráviť romantické chvíle so svojím partnerom Karlom Vagnerom?

Simona Krainová

 
Simona Krainová sa netají svojím veľmi pozitívnym vzťahom k našej krajine a to nielen z dôvodu, že odtiaľto pochádza jej aktuálny partner. Na Slovensku trávi kvôli pracovným povinnostiam čoraz viac času, a tak nie div, že jej prirástlo k srdcu. Obe naše krajiny sa môžu pýšiť nádhernými ženami, ktorých krása žne úspechy po celom svete. Simona je toho skvelým príkladom. Dokonalý imidž a vzhľad si však vyžadujú pravidelnú starostlivosť a disciplínu, bez ktorých to jednoducho nejde: „Program mám veľmi nabitý a som často na cestách. Môj vzhľad však musí byť vždy stopercentne dokonalý a to je pomerne náročná úloha. Rada sa preto spolieham na profesionálov, s ktorých pomocou zvládam byť v dokonalej estetickej kondícii,“ hovorí česká kráska.

Simona Krainová

Adresa číslo jeden

Už 8 rokov je Simona Krainová v Českej republike tvárou najprestížnejšej kliniky estetickej neinvazívnej medicíny YES VISAGE, ktorá spolu so salónom YES VIP plní sny o dokonalom vzhľade ženám i mužom v Prahe, Brne a Ostrave. Simona sa netají tým, že niektoré služby osobne a pravidelne využíva. A rozhodne nie je jediná. Medzi množstvo spokojných klientov totiž patria aj mnohé ďalšie známe české osobnosti a top celebrity, ako napríklad speváčky Lucie Bílá, Marta Jandová, Ewa Farna, Anna K, herečky Alice Bendová, Kateřina Brožová, Tereza Kostková, moderátorky Halina Pawlovská, Eva Decastelo, Michaela Ochotská, Bára Niničová, Romana Jákl Vítová, modelky Agáta Hanychová, Hana Mašlíková, či osobnosti ako Vendula Svobodová, Ivana Gottová a veľa ďalších.

Kateřina Brožová

Simona hovorí YES Bratislave a Slovensku

Simona Krainová

Po Prahe, Brne a Ostrave tak prichádza toto najvyhľadávanejšie pracovisko zaoberajúce sa neinvazívnymi estetickými zákrokmi konečne už aj na Slovensko. A to priamo do samého srdca Bratislavy, na Michalskú ulicu. Česká topmodelka neskrýva svoju radosť a prezrádza: „Je to skvelý pocit, že už aj v Bratislave otvorila klinika YES VISAGE spolu so salónom YES VIP svoju pobočku. Môžem ju tak v prípade potreby navštíviť, kedykoľvek prídem do vášho hlavného mesta, pretože mám istotu, že aj v Bratislave mi poskytnú rovnako vysokú kvalitu služieb, na akú som zvyknutá v Prahe, Brne či Ostrave. A práve bezkonkurenčná kvalita služieb je dôvod, prečo tomuto úspešnému konceptu hovorím YES a som s ním nadmieru spokojná.“

Špičkové technologické vybavenie

Klinika YES VISAGE je prvou neinvazívnou klinikou estetických, zoštíhľujúcich a laserových zákrokov v Českej republike a odteraz už aj na Slovensku. Účinne a bezpečne skrášľuje, omladzuje a formuje postavu a pleť bez operácií, bez skalpelu, bez bolesti a jaziev. To všetko pomocou špičkových laserov a najmodernejšej techniky, ktoré sú testované podrobnými klinickými štúdiami a certifikované americkou vládnou agentúrou pre kontrolu lekárskych prístrojov FDA. S voľbou vhodnej procedúry vám rád poradí tím odborníkov na nezáväznej a bezplatnej osobnej konzultácii. Na klinikách YES VISAGE nájdete tiež kadernícke salóny YES VIP, ktoré sú najväčšími špecialistami na profesionálne predlžovanie a zhusťovanie vlasov v Českej republike i na Slovensku. Okrem top českých celebrít už aj všetky slovenské ženy a muži budú môcť odteraz využívať služby modernej špičkovej estetickej neinvazívnej medicíny, teda takých omladzovacích, skrášľujúcich a zoštíhľujúcich procedúr, ktoré sú účinné a nevyžadujú si operáciu, skalpel, anestéziu ani čas potrebný na zotavenie.

Simona Krainová

Inovatívne riešenia s unikátnym výsledkom

Súčasťou komplexnej ponuky služieb je aj niekoľko špeciálnych procedúr, ktoré sa tešia obrovskému celosvetovému úspechu:

  • Certifikovaná liposukcia zmrazením tukových buniek – tzv. kryolipolýza. Je realizovaná špeciálnym patentovaným lekárskym prístrojom ZELTIQ COOLSCULPTING,  schváleným Európskou úniou. Zároveň je to jediná bezbolestná liposukcia schválená najprísnejším úradom pre kontrolu a účinnosť lekárskych prístrojov, americkým FDA. Jediným vlastníkom tohto prístroja na území Čiech a Slovenska je klinika YES VISAGE.
  • Revolučné neinvazívne omladenie tváre NEW AGE FACELIFT realizované jediným neinvazívnym prístrojom na omladenie pleti s trvalými výsledkami, ktoré sú overené klinickými štúdiami. Prístroj je taktiež ako jediný schválený americkým FDA.
  • Profesionálne predlžovanie rias metódou LuxusLashes. Môžete sa s nimi sprchovať, plávať aj športovať bez obmedzení. Vydržia skutočne až dva mesiace.
  • Profesionálne predlžovanie a zhusťovanie vlasov, ako aj riešenie problémov riedkych vlasov a lysín unikátnou metódou Hairdreams, ktorá predstavuje absolútnu špičku vo svojom obore. Táto unikátna metóda sa používa vo viacerých luxusných salónoch známych po celom svete. Mnoho svetových, ale aj českých celebrít sa môže pýšiť skvostným výsledkom vďaka Hairdreams. Salóny YES VIP sú výhradným zástupcom Hairdreams pre Čechy aj Slovensko. Ich kaderníci sú zároveň profesionálnymi školiteľmi predlžovania a zhusťovania vlasov pre ostatné kadernícke centrá a salóny v ČR a SR.

Viac informácií na www.yesvisage.sk alebo volajte 0917/ 227 777

Kliniku YES VISAGE so salónom YES VIP nájdete na Michalskej ulici č. 9 v Bratislave.