Respiračným problémom odzvonilo!

Nádchy, alergie a zápaly sa stali našimi pravidelnými sprievodcami rôznymi ročnými obdobiami a je možné povedať, že práve respiračný systém, ktorý je so všetkými týmito problémami spojený, je v 21. storočí jedným z najviac zaťažovaných systémov v našom organizme. Ak však svoje zdravie nezanedbávate a naozaj vám na ňom záleží, tak si nenechajte ujsť kúpu zvlhčovača vzduchu Philips HU4803. Vykurovacia sezóna momentálne vrcholí a kvalita vzduchu tým výrazne utrpela.

zvlhčovač vzduchu

Ste práve ten typ, ktorý má náchylnejšie horné dýchacie cesty?

Ak trpíte kašľom a bolesťami hrdla viac ako ktokoľvek z vášho okolia, je čas sa zamyslieť nad tým, čo to reálne spôsobuje. Tieto problémy vám môže spôsobovať suchší vzduch vo vašej domácnosti, ktorý má tendenciu dráždiť horné dýchacie cesty. To sa vplyvom vysúšania stáva živnou pôdou pre baktérie a vírusy a následne vedie k ďalšiemu vysúšaniu vlasov a pokožky. Riešením pre vašu domácnosť môže byť práve zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01. Tento novodobý spoločník dokáže vlhkosť vzduchu držať v optimálnej hladine, ktorá sa pohybuje medzi 40 až  60 %.

Predchádza bielemu prachu a vlhkým miestam

Má v sebe zabudovanú technológiu NanoCloud, ktorá využíva na zvlhčenie vzduchu u vás doma prirodzené vyparovanie a zvlhčený vzduch rovnomerne rozháňa po miestnosti. Voda môže obsahovať minerály, vápnik a horčík – a keď jej kvapôčky pristanú na nábytku alebo podlahe, môžu po nich ostávať biele šmuhy. Avšak zvlhčovač Philips si dokáže poradiť aj s týmto. Jemná, voľným okom neviditeľná hmla, ktorá je príliš drobná na to, aby sa ňou prenášali minerály, tie tak zostávajú v nádobe na vodu, kam  aj patria.

Dokonale premyslený spánkový režim

Nevzdávajte sa nadpriemernej kvality ovzdušia ani počas neskorých večerných hodín. Riešenie pre pokojný spánok vám prinesie spánkový režim zvlhčovača, ktorý je neuveriteľne tichý, a to aj napriek tomu, že aj počas noci udržuje optimálne podmienky. Podľa MUDr. Zuzany Vančíkovej, CSc., ideálne riešenie predstavuje taký typ zvlhčovačov, ktorý do vzduchu pri zvlhčovaní nešíri baktérie, taký, ktorý svoj výkon dokáže prispôsobiť aktuálnej hladine vlhkosti a zároveň postráži jej optimálnu úroveň. To všetko zvlhčovač Philips spĺňa na jednotku, navyše už nevyžaduje použitie horúcej vody, takže nehrozí žiadne popálenie vodou alebo vodnou parou.

Viac na www.philips.sk/zdravsivzduch

Čitateľská súťaž !!!

Aj vy chcete vyhrať zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01 pre vás alebo vašich známych? Táto súťaž je určená pre vás.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Odpoveď nájdete v článku!

Výhercovia:

  1. Mirka Janeková, Bratislava