Dovolenka pri mori? Ešte ju stihnete a navyše veľa ušetríte

Máme tu začiatok augusta čo znamená, že polovica prázdnin a vlastne aj celého leta je už za nami. Boli ste už pri mori alebo je dovolenka stále pred vami? Ešte vždy môžete odletieť do teplých krajín. Ak nie na celý týždeň alebo dva, tak aspoň na pár dní. Užite si teplo a slnko za tie najlepšie ceny. Na dovolenke cez Tipli totiž ušetríte.

Dovolenka pri mori

August je ideálny mesiac na cestovanie

Dovolenkovať v auguste je veľmi príjemné. Ak zvažujete vycestovať v rámci Európy, v tomto období máte to najstabilnješie počasie. Dni ani noci už nie sú až tak horúce a more je najteplejšie. Ďalším pozitívom je, že opadli počiatočné návaly dovolenkárov, takže letoviská už nepraskajú vo švíkoch. Pre oddych je to ideálna kombinácia.

Pokiaľ ste už pri mori boli, stále môžete vyraziť na predĺžený víkend do niektorej metropoly, ale aj na pár dní k moru. Rezervujte si letenky cez Kiwi.com. Jednoduchá rezervácia ubytovania cez Booking.com vám na pár kliknutí zabezpečí ubytovanie za výborné ceny v tých  najkrajších hoteloch po celom svete.

Do destinácií, ktoré nie sú príliš ďaleko môžete vyraziť autobusmi spoločnosti Flixbus. Rýchlou online rezerváciou si zabezpečíte lístky. Alebo môžete odletieť do jednej krajiny a následne sa presúvať autobusom, keďže Flixbus pokrýva európske krajiny a dokonca aj USA. Pokiaľ preferujete spoznávať cudzie miesta autom, môžete si v cieľovej destinácii požičať auto cez Rentalcars.com. Cestovať na vlastnú päsť je dnes in.

Dovolenka pri mori

Výhodná dovolenka s cashback portálom Tipli

Najobľúbenejší cashback portál na Slovensku Tipli.sk. Vám prináša jedinečnú možnosť cestovať a ušetriť. Cashback totiž znamená peniaze späť. Vyberať si môžete z vyše 350 partnerských obchodov, medzi ktorými nájdete overené cestovné kancelárie, ale aj bookingové portály, aerolínie či požičovne áut. Výhodne kúpite dokonca aj kufre či kozmetiku na opaľovanie.

Z každej dovolenky či výletu tak dostanete späť určité percento z finálnej ceny. A to sa oplatí. Okrem iného môžete využívať zľavové kupóny. Niektorí predajcovia navyše umožňujú kombinovať cashback a zľavy, vďaka čomu viete ušetriť ešte viac peňazí. Stačí jednoduchá registrácia na cashback portáli Tipli a cestovať výhodne môžete už dnes.