SPÄŤ
Móda a krása

6 vecí, ktoré by ste nemali nosiť po 40-tke

Od: Henrieta Karabova 2.11.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Štyridsiatka je vek, keď sa necítime byť celkom mladé, ale ani sa nám nezdá, že by sme boli do „starého železa“. Stále sa snažíme nasledovať najnovšie módne trendy. Sú však niektoré módne vychytávky, ktoré by sme za žiadnych okolností nemali na seba obliecť. Rovnako nie je nutné  stále sledovať módne magazíny a časopisy a snažiť sa nájsť módny štýl, ktorý prináleží štyridsiatničkam. Všetko, čo potrebujeme k tomu, aby sme sa cítili skvelo a zároveň  boli „in“, je nájsť porozumenie medzi našim telom a všeobecnými pravidlami módy a vedieť sebakriticky zhodnotiť, ako vyzeráme v niektorých outfitoch a prípadne, či sme zvolili vhodné doplnky.

Čo by ste nemali nosiť po 40-tke ?

nemali nosiť

 

1. Priliehavé šaty

Určite nie !!!  Zvýraznia všetky nedostatky postavy, ktoré sa časom vyvinuli. Jedinou výnimkou sú večerné šaty alebo koktailky.

2. Viac vrstiev

To, že nevyzeráte dobre v priliehavých šatách, neznamená, že máte nosiť nariasené a viacvrstvové outfity. Nájdite si outfit, ktorý vám pristane a zároveň je elegantný.

3. Výrazné šperky

Splývavé šaty a výrazné šperky by nemali byť vaším hlavným módnym štýlom. Snažte sa obliekať jednoducho a zároveň elegantne. Zvýraznite svoju zrelosť !

4. Priliehavé kožené nohavice a mini sukne

Nie!!!  Stojí naozaj veľa námahy, aby naše nohy nevyzerali tučné a boli naozaj štíhle. Máloktorá z nás je toho schopná dosiahnuť. Znamená – držte sa ďalej od šiat, ktoré zvýrazňujú všetky nedostatky vašej postavy.

5. Rozšírené džínsy

Vyzerajú dobre na niektorých postavách a vôbec nezávisí na veku. Pokiaľ však nesedia, celkom zruinujú vašu postavu. Držte sa od nich ďalej.

6. Trblietky

Sú tiež niečím, čo by nemalo byť súčasťou ani mejkapu, ani doplnkov alebo šiat, a už vôbec nie džínsov.

Čo dodať na záver ??

Posledné vychytávky z módnych prehlaidok prenechajte mladším a svoju štyridsiatku „noste“ hrdo!
Budete vyzerať úžasne 🙂 !!!

womangalérie VŠETKY