Nie sú ponožky ako ponožky…

Aké ponožky sa nosia a aké sa k čomu hodia?

Ponožky. Poviete si, obyčajná nutná časť odevu. Ženy ich nosia menej, pretože ich doménou sú pančuchy, no a muži ich majú viac. Sú neodmysliteľnou časťou ich každodenného oblečenia. Ku spoločenskej obuvi a k formálnemu oblečeniu by ste mali mať ponožky dostatočne dlhé, aby keď si sadnete, netrčala vám spod nohavíc obnažená noha. Samozrejme, členkové ponožky, ktorých obľuba rastie, k takémuto oblečeniu nepatria. Sú vhodné ku krátkym nohaviciam a športovému oblečeniu. Športovú obuv možno nosiť aj bez ponožiek, avšak nie je to veľmi praktické. Ponožky totiž z historického hľadiska plnia ochrannú funkciu, chránia nohy pred poranením, pľuzgiermi a odreninami. Do sandálov ponožky nepatria.

ponožky
https://eshop.sigvaris.sk/sk/

Dnes máme na výber nespočetné množstvo druhov ponožiek v rôznych farbách, vzoroch a stali sa súčasťou módy tak ako akýkoľvek iný kus odevu.

Microfiber Shades – kompresné lýtkové ponožky pre mužov

Pri nových ponožkách Microfiber Shades  švajčiarsky výrobca SIGVARIS kladie dôraz na výrazné vzory a módne farby pre mužskú klientelu.

ponožky
https://eshop.sigvaris.sk/sk/

Doprajte si jedinečný pocit ľahkých nôh, ktorý ponúkajú kompresné lýtkové ponožky Microfiber Shades. Švajčiarska značka Sigvaris patrí k svetovej jednotke v kompresívnej terapii a  úspešne spája v modelovej línií Microfiber Shades módnosť s prevenciou a terapiou. 

Lýtkové ponožky Microfiber Shades sú vyvinuté špeciálne pre mužov a vyrobené zo 100 % mikrovlákna, vďaka ktorému sa dokonale prispôsobia tvaru vašej nohy, perfektne odvádzajú vlhkosť a sú príjemné na pokožke.  Módne farby a tvar dokazujú, že aj kompresia môže kráčať ruka v ruke s módnymi trendami. Lýtkové ponožky Microfiber Shades vám doplnia vaše oblečenie a dodajú šarm a príťažlivosť. Stanú sa neodmysliteľným doplnkom vášho spoločenského alebo ležérneho každodenného oblečenia a podľa potreby viete nimi zdôrazniť váš štýl.

Kompresné lýtkové ponožky Microfiber Shades výborne sedia na nohe a nekĺžu sa. Účinný kompresný efekt podporuje návrat krvi do srdca a pomáha tak predchádzať pocitu unavených a ťažkých nôh.

Trendové ponožky Microfiber Shades vám zabezpečia pocit ľahkých nôh po celý deň.

Benefity:

• špičková kvalita materiálu 
• 100 % mikrovlákno ( 87 % nylon, 13 % elastan )
• doporučené pri dlhodobom státí alebo sedení 
• vhodné na každodenné nosenie k spoločenskému a ležérnemu oblečeniu
• ideálne na cestovanie 
• módny vzhľad 
• ľahké určenie veľkosti bez merania 
• účinná podpora 

Či už v šedej, modrej alebo fialovej farbe, s prúžkami alebo v modernom vzore  Argyle – Microfiber Shades sú módnym pútavým prvkom vo vašom oblečení.

Dovoz a distribúciu ponožiek Microfiber Shades zabezpečuje spoločnosť Zagara s.r.o. a môžete si ich zakúpiť prostredníctvom e-shopu.