SPÄŤ
Zlosované

Každá pleť si zaslúži svoju micelárnu vodu

Od: Henrieta Karabova 22.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Micelárne vody sú stále obľúbenejšie. Tajomstvo ich účinku spočíva v tzv. micelách, teda zhlukoch molekúl, ktoré pôsobia ako magnet na nečistoty. Jediný produkt tak nahradí tonikum, odličovacie mlieko aj jemný odličovač očí. Stačí naniesť malé množstvo na vatový tampónik a pleť jemne bez trenia očistiť. Micelárne vody neobsahujú mydlo ani alkohol, preto sú vhodné na tvár, oči, pery aj dekolt.

micelárnu vodu

 

Značka Dermacol rozšírila svoj rad micelárnych vôd o dve novinky, vďaka čomu si teraz môžete doplniť svoju každodennú starostlivosť o ďalšieho praktického pomocníka, ktorý presne zodpovedá potrebám vašej pleti. Stačí si správne vybrať.

micelárnu voduCitlivá pleť: upokojenie (NOVINKA) 

Dievčatá a ženy s citlivou pleťou potrebujú účinnú, no pritom šetrnú starostlivosť, ktorá zbaví pokožku nečistôt a make-upu. Nová čistiaca micelárna pleťová voda Dermacol SENSITIVE zvládne oboje – perfektne očistí, osvieži a zároveň upokojí jemnú pleť so sklonom k podráždeniu. Vďaka obsahu panthenolu ju zanechá hydratovanú a regenerovanú. Neobsahuje alkohol ani parfum, preto je vhodná aj na očné okolie.

Čistiaca micelárna voda Sensitive Micellar Lotion, Dermacol – 6,89 eur/400 ml 

micelárnu voduMladá pleť: hydratácia (NOVINKA)

Aj mladá, bezproblémová pleť potrebuje pravidelnú starostlivosť. Nová micelárna voda Dermacol AQUA BEAUTY čistí, hydratuje a osviežuje pokožku. Vďaka obsahu vitamínov a minerálov má zároveň revitalizačný účinok. Extrakt z uhorky pleť, chladí, regeneruje a upokojuje. Extrakt z morských rias vytvára na koži ľahký ochranný film, ktorý zabraňuje dehydratácii a strate minerálov. Micelárna voda je výborným doplnkom k hydratačnému gél – krému AQUA BEAUTY.

Čistiaca micelárna voda AQUA BEAUTY, Dermacol, – 4,59 eur/400 ml

micelárnu voduStarnúca pleť: spevnenie 

Micelárna voda Dermacol HYALURON Cleansing s kyselinou hyalurónovou je určená pre dámy, ktoré chcú mať pokožku nielen dokonale očistenú, ale aj spevnenú a vypnutú. Kyselina hylaurónová sa zároveň stará o hĺbkovú hydratáciu. Pleť je tak po použití jemná a vláčna. Bez potreby nadmerného trenia si skvele poradí aj s vodoodolným make-upom. Pravidelné používanie v kombinácii s produktami z radov Hyluron Therapy, BT Cell a Time Coat pomáha predchádzať a spomaľovať tvorbu vrások.  

Micelárna voda Hyaluron Cleansing, Dermacol – 6,89 eur/400 ml

micelárnu voduUnavená pleť: detoxikácia

Naša pleť je počas dňa vystavená rôznym nežiadúcim vplyvom z vonkajšieho prostredia. Ochranu jej pomôže zabezpečiť micelárna voda Dermacol DETOX & DEFENCE, bohatá na prírodné antioxidanty a vitamíny. Dôkladne čistí, odstraňuje nečistoty a neutralizuje škodlivé látky v pleti. Aloe vera hydratuje a zvláčňuje pokožku a extrakt z uhorky, známy svojimi adstringentnými účinkami, ju osviežuje a zjemňuje. Pravidelným používaním pôsobí pleť sviežo a zdravšie. Ideálne výsledky dosiahnete v kombinácii s ďalšími produktami z radu DETOX & DEFENCE.

Detoxikačná a ochranná micelárna voda DETOX & DEFENCE, Dermacol – 4,99 eur/200 ml

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme kozmetikou Dermacol.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
 
Výhercovia:
 
1. Silvia Kristova, Novaky
 
2. Mária Reibergerová, Liptovský Mikuláš
 
3. Marcel Janko, Bratislava
 
 

womangalérie VŠETKY