SPÄŤ
Zlosované

MISSHA – kozmetika, ktorá skrátka funguje!

Od: Jana Vančová 1.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Viete, prečo kórejské ženy zvyčajne vyzerajú oveľa mladšie než v skutočnosti sú? Tajomstvo ich krásy spočíva nielen v génoch, ale aj v kvalitnej starostlivosti s kozmetickými prípravkami, ktoré sú skutočne účinné a nesľubujú účinky iba na etiketách téglikov a fľaštičiek. Ak sa chcete o kvalitnej kórejskej kozmetike dozvedieť viac, určite vás zaujme rozhovor s Petrom Adámkom, riaditeľom spoločnosti MISSHA Czech & Slovakia s.r.o., ktorá na náš trh dováža kórejskú kozmetiku značky MISSHA.

MISSHA - kozmetika

Prezradíte našim čitateľom niečo z histórie? Ako a kedy sa zrodila myšlienka dovážať kórejskú kozmetiku Missha?

Táto myšlienka sa zrodila v roku 2011 pri mojej prvej návšteve Soulu, ale tá  sa pôvodne konala kvôli úplne inému účelu ako je kozmetika. Boli sme tam vtedy pozvaní spolu s mojím spoločníkom z Moskvy a ďalšími účastníkmi zahraničnej delegácie, ktorú pozvala spoločnosť LSIS, čo je jedna  z divízií obrovského koncernu LG. Účastníčkami  delegácie boli aj dámy a tie nám poradili, aby sme ako darček, okrem iného, priviezli aj luxusnú, ale najmä funkčnú  kozmetiku MISSHA. Musím povedať, že dámy túto kozmetiku veľmi chválili a spievali na ňu doslova ódy.

S akými pocitmi ste uvádzali na náš trh túto značku? Predsa len – ponuka kozmetických prípravkov je naozaj široká a bohatá, a to nielen pokiaľ ide o sortiment, ale aj o cenové relácie.Nemali ste obavy, ako tento druh kozmetiky prijme náš zákazník?

Pravdupovediac, obavy sme mali. Najmä z dôvodu akejsi konzervatívnosti Európy a kvôli tomu, že sú tu už po desaťročia zavedené tradičné kozmetické značky. A teraz nechcem nikoho z našich občanov uraziť, ale aj z toho dôvodu, že mnohí sa domnievajú, že čo je ázijské, je automaticky čínske. Samozrejme, nie je to tak. My sme stavili predovšetkým na originalitu pôvodu. Kozmetika MISSHA sa vyrába len a výhradne v Južnej Kórei, vždy s garantovaným zložením a potrebnou technologickou starostlivosťou – na rozdiel od niektorých renomovaných európskych značiek. Navyše, pochopili sme, že MISSHA je vysoká kvalita za dostupnú cenu. O jej kvalite svedčí celý rad medzinárodných ocenení.

MISSHA - kozmetikaA aká bola realita? Ako značku MISSHA prijali zákazníčky a zákazníci na slovenskom trhu…? V čom je MISSHA iná ako ďalšie populárne kozmetické značky na našom trhu?

Rozbeh bol veľmi pozvoľný, pretože spočiatku nakupovali predovšetkým tí zákazníci, ktorí o tejto značke alebo o kórejskej kozmetike aspoň počuli alebo čítali. Teraz si myslím, ze MISSHA začína mať svoje oprávnené miesto na trhu. Jednoducho, kto sa chce o svoju pleť efektívne a účinne starať a neutrácať veľa peňazí, zvolí kozmetiku MISSHA. A v čom je iná? Veľmi skromne musím povedať, že jednoducho funguje.

V súčasnosti máte skutočne široký sortiment, ale zrejme sa budoval postupne. Prezradíte, ktoré produkty prišli na náš trh ako prvé, alebo medzi prvými? A ktoré boli úspešné do takej miery, že vás presvedčili, že toto je cesta, ktorou treba kráčať a že vaše rozhodnutie priniesť na náš trh kórejskú kozmetiku bolo správne?

Jednoznačně šlo o BB krémy a jednorazové  látkové (plátienkové) pleťové masky.

MISSHA - kozmetikaKozmetiku MISSHA si zákazníci môžu kúpiť cez e-shop a rovnako tak aj v kamennom obchode v Žiline. Neplánujete sieť kamenných obchodov trochu rozšíriť, aby sa s touto značkou mohlo oboznámiť viac zákazníkov?

S obchodom v Žiline je to trochu zložitejšie. Patrí nášmu bývalému franšízantovi, ktorý však s nami neobnovil zmluvu a teraz my, ako jediný exkluzívny dovozca do Českej republiky a na Slovensko, nemôžeme a nenesieme žiadnu zodpovednosť za tovar, ktorý náš bývalý partner ponúka. Túto situáciu riešime a verte, že ju vyriešime k všeobecnej spokojnosti našich zákazníkov. A už sme prijali aj rozhodnutie, že budeme kamenný obchod otvárať vo vašom hlavnom meste, v Bratislave. Zatiaľ musím konštatovať, že ak chcú mať zákazníci absolútnu istotu o originalite pôvodu a funkčnosti našej kozmetiky, nech si objednávajú na našom e-shope www.missha.cz

Kde sa zákazníci ešte môžu zoznámiť s kozmetikou MISSHA a otestovať si ju?

Zatiaľ napríklad v sídle našej spoločnosti v Brne, kde máme aj show-room, alebo nám môžu napísať a objednať si vzorky, ktoré im veľmi radi zašleme.

Prezradíte, aká veková kategória je u vašich zákazníčok a zákazníkov najviac zastúpená?

MISSHA - kozmetika

Je to vek od 25 rokov a viac. MISSHA je predovšetkým špecialista na antiageing, ale čím skôr sa budeme o svoju pleť starať, tým lepšie bude vyzerať v pokročilom veku! Veď sa len pozrite na ázijské ženy a predovšetkým na Kórejčanky. Je veľmi ťažké odhadnúť podľa tváre ich vek. Nie je to preto, že ázijská pokožka je iná – nie, nie je to v tom. Je to tak preto, že tam sú zvyknutí patrične sa o svoju pleť starať a venovať jej dostatočnú starostlivosť s kvalitnými kozmetickými produktami. Nie nadarmo sa v Kórei hovorí: „Ako miluješ svoju pleť, tak miluješ aj svoju dušu.“

Aké produkty patria k najobľúbenejším – alebo čo je momentálne hitom medzi produktami?

MISSHA - kozmetika

Medzi najobľúbenejšie patria nesporne BB krémy, ale tie sú, pravdupovediac, stálicou. Perfect Cover – celosvetovo najpredávanejší BB krém. A okrem toho aj látkové (plátienkové) jednorazové pleťové masky, o ktorých sme už hovorili, a mejkapy. V súčasnej dobe sú to produkty radu  Super Aqua  a rady Time Revolution.

MISSHA - kozmetika

Áno, mejkapy a BB krémy, ktoré sú vyrobené pre ázijské ženy, majú veľmi dobré referencie a mnoho žien z Európy, ktoré už mali to šťastie ich vyskúšať, si ich nevie vynachváliť… Aké prednosti majú BB krémy a mejkapy od Missha a ako na ne reagujú zákazníčky?

BB krém má päť funkcií v jednom: Pokožku hydratuje a stará sa o ňu, rozjasňuje ju, zjednocuje, kryje a mal by mať aj ochranný faktor. To znamená, že ráno teoreticky nepotrebujeme nič iné, než BB krém, pretože sa vám postará nielen o pleť, ale aj o jej krytie a zjednotenie tónu. Výhodou tohto krému je fakt, že firma ho vyrába v rôznych farebných variantoch, takže si vyberie aj pleť veľmi svetlá, i tmavšia. Krém je hypoalergénny a vhodný aj na veľmi citlivú pleť. Napriek tomu, že tento krém je ľahučký, má pomerne dobrú kryciu schopnosť. Krásne pleť rozžiari a vďaka ochrannému faktoru až 50+/PA+++ bojuje i proti pigmentovým škvrnám a znamienkam zo slnka. Nepôsobí na pleti šedo a nevsakuje do pórov ani vrások. Navyše, nevysušuje. Reakcie zákazníčok sú 100 % pozitívne. Znie to neuveriteľne, ale je to tak!

MISSHA - kozmetika

Všimla som si, že v ponuke máte aj široké zastúpenie krémov na ruky… Je práve tento sortiment u kórejských žien taký žiadaný? Alebo si ho tak často objednávajú aj zákazníčky zo Slovenska?

Áno, kórejská žena sa bez kvalitného krému na ruky, samozrejme, okrem iného, nezaobíde a krém ju sprevádza doslova na každom kroku. Jednoducho má svoje stále miesto v jej kabelke. A tak by to malo byť u každej ženy, bez rozdielu národnosti. Veľkú obľubu si začína získavať krém na ruky s ceramidovými kapsulami, celý rad MISSHA Love Secret Hand Cream a v neposlednom rade MISSHA Real Moist24 Hand Cream s arganovým olejom  alebo s manukovým medom.

Chystáte pre zákazníkov aj nejaké prekvapenia alebo darčekové balenia na Vianoce?

Samozrejme, že áno! Nechajte sa prekvapiť a sledujte nás na www.missha.cz a na našom facebooku Missha Czech & Slovakia (facebook.com/misshaczech)

MISSHA - kozmetikaAké produkty patria vo vašej rodine k najobľúbenejším a prečo?

No predsa všetky! 😛  Ale teraz vážne: Ide, samozrejme, o pleťové krémy a vyživujúce séra. U našej dospievajúcej dcéry jednoznačne produkty radu MISSHA Near Skin Trouble Cut na problematickú pleť a produkty radu MISSHA Black Ghassoul  s obsahom marockého ílu. A samozrejme, BB krémy.  🙂 Okrem toho aj vlasové šampóny, sprchové gély a pleťové mlieka.

Jana Vančová

 

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme setom kozmetiky MISSHA  Super Aqua Ultra Water-Full Miniature. 

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Ultra hydratačný rad, obsahujúci pleťový krém MISSHA Super Aqua Ultra Waterfull Cream (10 ml), pleťový toner MISSHA Super Aqua Ultra Water-Full Active Toner (30ml) a pleťovú emulziu MISSHA Super Aqua Ultra Water-full Control Emulsion (30ml), je inšpirovaný rastlinami z púšte, ktoré majú schopnosť nestrácať vodu ani v tých najextrémnejších podmienkach. Produkty z tohto radu udržujú pleť hydratovanú a zdravú vďaka špeciálnej technológii, zvyšujúcej hydratáciu po celých  24 hodín a zároveň zabraňujú podráždeniu pleti.

Výhercovia:

1. Mgr. Katarína Mišťuriková, Bratislava
2. Darina božikova, Leopoldov
3. Veronika Švarná, Tovarné

womangalérie VŠETKY