Pleť potrebuje životabudič

Nová doba je rýchla a hektická, avšak má i svoje pozitíva: vek sa predlžuje a dnešné babičky si môžete ľahko pomýliť aj s mamičkami. Tieto aktívne, svieže ženy majú plno záujmov, koníčkov, cestujú a vedú plnohodnotný život bez kompromisov.

Ako je možné, že vyzerajú tak sviežo a dobre?

pleť potrebuje

Vek nie je taký dôležitý – je to len číslo!

Keď sa pozriete do starých rodinných albumov, nestačíte sa diviť, keď vidíte, ako vyzerali naše pra- a praprababičky. K ich veku by sme mohli pripočítať pokojne desať až dvadsať rokov navyše. Bolo to spôsobené iným životným štýlom, módou, výživou, ale tiež starostlivosťou o pleť, ktorá má na prejavy starnutia tiež veľký vplyv.

Čo sa deje s našou pleťou s pribúdajúcim vekom? 

Či chceme alebo nie, v pleti sa dejú zmeny a s pribúdajúcim vekom začína mať veľmi špecifické potreby.

Objavujú sa na nej štyri príznaky starnutia:

jemné linky sa menia na hlboké vrásky, pevnosť pleti rýchlo klesá, a spolu s ňou tiež jej pružnosť, zreteľne viditeľnejšie sú tiež pigmentové škvrny.

A práve o tom hovorí Dr. Svenja Möllgaard, vedúca laboratórií NIVEA: „Proces starnutia má všeobecne dve príčiny: sú to vnútorné faktory, ktoré môžeme len ťažko, ak vôbec, ovplyvniť – prirodzený proces starnutia, genetické predispozície a hormonálne zmeny. Ďalej klesá schopnosť našej pleti produkovať tri veľmi dôležité látky, ktoré jej pomáhajú zachovať si zdravý a mladistvý vzhľad: kyselinu hyalurónovú, kolagén a elastín – a v tom jej môžeme trochu pomôcť.“

Náš tip:

pleť potrebuje
Remodelačný dvojfázový olejový elixír HYALURON CELLULAR FILLER

Remodelačný dvojfázový olejový elixír HYALURON CELLULAR FILLER, 30ml, 17,29 eur

Elixír mladosti sme zatiaľ nevyvinuli, olejový životabudič pre vašu pleť ale áno!

Inovatívne dvojfázové zloženie kombinuje účinné látky, ktoré aktivujú pleťové bunky, aby dokázali produkovať svoju vlastnú kyselinu hyalurónovú, kolagén i elastín. 

Vďaka tomu bude vaša pleť opäť krásne pružná a svieža. Vyskúšajte: NIVEA Remodelačný dvojfázový olejový elixír HYALURON CELLULAR FILLER.