Vypadávajú vám vlasy? Chcete mať hustejšie?

Vyskúšajte kvalitné produkty REVALID – SWISS HAIR CARE!

Vypadávanie vlasov vzniká z mnohých dôvodov – zo stresu, zlej výživy, ochorení, niektorých druhov liečby, vrátane chemoterapie, alebo kvôli veku. Bez ohľadu, čo je príčinou tohto problému, rednutie vlasov nám na sebavedomí ani na kráse nepridáva. Pozitívne je, že existujú prípravky, ktoré nám pomôžu. Poznáte tieto?

Vypadávajú vám vlasy
https://www.shutterstock.com

Pri výbere prípravku proti vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu je základom, aby ste nenaleteli každej „zaručene overenej“ pomôcke, či voľnopredajnému prípravku, ktorý na vás vyskočí z reklamy či vo fórach. Vyberajte výrobky overených značiek a kvality. Jednou z takýchto hodnoverných značiek je REVALID – SWISS HAIR CARE, ktorá predstavuje dva nové produkty určené práve na podporu rastu vlasov.

Revalid
Revalid® Regrowth Serum

Revalid® Regrowth Serum

Toto rastové sérum obsahuje inovatívnu patentovanú zložku Redensyl. Redensyl obnovuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu až o 8 %. To je vlastne až 28 000 nových vlasov po troch mesiacoch každodenného používania. Okrem tejto zložky výrobok obsahuje extrakt z kvetov paliny zo Švajčiarskych Álp. Ten obsahuje esenciálne oleje s antioxidačnými účinkami, ktoré podporujú revitalizáciu vlasov. Aminokyseliny a pantenol v sére hydratujú suché vlasy i pokožku hlavy, zvyšujú pružnosť a stimulujú obnovu kožných buniek. Ďalšou zložkou je prirodzené zvlhčovadlo ajidew, ktoré sa vyskytuje v našej pokožke. Napomáha k sviežemu vzhľadu pokožky a vlasov, hydratuje ich, preto sú lepšie tvarovateľné a nevyzerajú rozstrapkane, rozdvojene.

Po aplikácii séra sa aspoň 6 hodín nekúpte, nesprchujte, neumývajte si vlasy. Môžete ho použiť nielen na mokré, ale aj na suché vlasy.

Revalid
Revalid Stimulating Shampoo

Revalid Stimulating Shampoo

Okrem séra na podporu rastu vlasov značka Revalid prináša na trh aj stimulačný šampón. I ten obsahuje Redensyl dokázateľne stimulujúci bunky vo vlasových folikuloch, zodpovedných za rast vlasov. Extrakt zo švajčiarskej paliny a pantenol prispievajú k jemným čistiacim účinkom šampónu. Zároveň zabezpečujú hydratáciu a posilnenie štruktúry vlasu. V zložení prípravku nájdete aj vitamín E (tokoferol) známy hydratačnými účinkami.

Revalid Stimulating Shampoo je novinkou na trhu, ktorá poskytuje optimálnu starostlivosť a pripraví vaše vlasy na ošetrenie sérom na obnovu rastu vlasov Revalid Regrowth Serum.

Šampón sa používa ako akýkoľvek iný, ale nechajte ho po nanesení na vlasy pôsobiť asi minútu. Potom dôkladne opláchnite.

Prečo týmto výrobkom veriť?

Redensyl nie je výmysel, ale patentovaná aktívna zložka, ktorá bola vedecky testovaná. Je vyvinutá na podporu vydutých kmeňových buniek vlasového folikulu a buniek dermálnej papily v iniciačnej fáze rastového cyklu vlasu. Aktivuje delenie kmeňových buniek vlasových folikulov, znižuje zápal pokožky hlavy, stimuluje rast vlasov a spomaľuje ich vypadávanie. Rovnako aj efekt ostatných zložiek je rokmi a skúsenosťami mnohých zákazníkov overený.

Veľkým pozitívom je, že Revalid Regrowth Serum a Revalid Stimulating Shampoo neobsahujú parabény, sírany, ani silikón.

Viac informácií o produktoch sa dozviete na stránkach:

https://www.revalid.sk/vlasova-kozmetika/vypadavanie-vlasov/revalid-regrowth-serum/

https://www.revalid.sk/vlasova-kozmetika/vypadavanie-vlasov/revalid-stimulating-shampoo/