Vodnár na mesiac február 2018

  Milí čitatelia,

  január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

  Vodnár na mesiac február 2018Vodnár

  Láska a vzťahy:

  Vodnári, v tomto období svojich narodenín budete pociťovať nutkanie na veľké upratovanie vo svojich citoch! Budú sa diať veľké zmeny, ľahšie sa vám bude opúšťať minulosť a máte veľmi dobré obdobie začať nový, šťastný vzťah, alebo stabilizovať, pretransformovať ten, ktorý máte, k lepšiemu.  Venuša vám dá silu, aby ste odvážnejšie rozprávali o svojich citoch s partnerom.

  Kariéra a financie:

  Šťastnejšie obdobie vás čaká na trvalých pracoviskách – aj keď ste nespokojní, teraz to nevzdávajte, pretože vás tam čaká kariérny aj finančný postup. Zmena v tomto období  – najmä, ak by sa to týkalo podnikania, by mohla skončiť fiaskom.

  Zdravie:

  Dávajte si pozor na chrbticu, posilňujte a venujte sa vhodným športovým aktivitám (napríklad plávanie).

  Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

  Lotosový kvet a ambra

  Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

  Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

  Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
  ♥ Veštenie z cigánskych kariet
  ♥ Druidský tarot
  ♥ Keltská biela mágia
  ♥ Nahliadnutie do minulých životov
  ♥ Duševná kozmetika
  ♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
  ♥ Škola veštenia
  ♥ Ezoterický program na firemné večierky

  V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne