Čo je magické na ženskom brušku?

Niektorí muži tvrdia, že pekné ženské bruško má v sebe niečo neuveriteľne fascinujúce…

Čo muži považujú za sexi?

 

Páči sa mužom, ak má žena tak trochu bruško? Lebo ja som počula, že vraj ich to veľmi vzrušuje, pretože také mäkkučké a guľaté ženské bruško má svoje čaro. Ale ak by to tak bolo, tak potom komu sa to vlastne páčia tie vyšportované modelky s rovnými, tvrdými, ba neraz až prepadnutými  brušnými partiami, z ktorých ešte aj vytŕčajú bedrové kosti…? Marilyn Monroe, ktorá bola sexsymbolom, vraj tiež mala bruško a povedala, že „Žena bez bruška je ako dom bez balkóna“. Čo si o tom myslíte?

Rita

bruško odhalené

 

Rita,

matematika nepustí. Ak máš bruško menšie ako prsia – je to fajn. Akonáhle je to naopak, máš smolu. Obliny sú vždy lepšie ako ostré, hranaté výčnelky. Keď by som sa chcel k Tebe odzadu pritúliť a objať Ťa okolo ramien, skĺznuť okolo ramien cez prsia a boky nižšie,  tak ma čakajú  – ak nepočítam ramená, prsia a boky – tri krásne pahorky: malý sopečný s pupkom v strede, pod ním Venušin a pod ním už jemné údolie s vchodom do raja – to všetko sú krásne obliny, a nie tvrdé kamenné schody… Takže pre istotu opakujem – áno, malé sexi bruško je sexi! 😛 

Čo si o nás myslia muži?

?Kedy sme sexi?
?Ako nás vidia?
?Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám ? . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.