SPÄŤ
Čo je sexi

Čo je pekné na veľkom ženskom pozadí?

Od: Jana Vančová 24.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Žeby sa mužom skutočne páčili ženy, ktoré majú veľký zadok?

Čo muži považujú za sexi?

Môže byť veľký zadok sexi? V tejto otázke teda vôbec nemám jasno… Keď som chodila na do prvého ročníka na strednej škole, uťahovali si chalani z jednej spolužiačky, že má veľký zadok. Chúďa, mala z toho také komplexy, že začala držať drastickú diétu. Aj napriek tomu, že vôbec nebola tučná – mala celkom normálnu postavu. Vplyvom diéty sa postupne začala strácať, až vyzerala ako anorektička – a to teda vôbec nebolo pekné. Ešte šťastie, že po strednej škole sa z toho spamätala, začala normálne jesť, takže postupom času z nej bola skôr pekná bacuľka, pričom zadok mala možno aj dvakrát väčší ako vtedy na strednej. A čuduj sa svete, chlapi v robote z nej boli, aj sú, úplne namäkko a ako sa zdá, jej zadok zrazu nikomu neprekáža a ešte sa mnohým aj páči. Žeby chalani na strednej mali úplne iný vkus ako zrelší muži? Ale asi ani to nie je pravda. Môj muž totiž svoj vkus od strednej nezmenil a vždy sa mu páčil zadoček „tak akurát do dvoch rúk“…

Natália

zadok sexi

 

Natálka,

uhádla si, chlapci na strednej majú iný vkus ako zrelší muži. 😛 Vždy platilo a stále platí, že dobrý zadok nie je zlý. Veľký zadok môže byť veeeeeľmi sexi, záleží však na rozumnej miere a spôsobe jeho nosenia a celkovej jeho prezentácii.

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY