SPÄŤ
Zlosované

Čo je také sexi na krátkych nohaviciach v zime?

Od: Jana Vančová 15.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Myslíte si, že sa mužom páči, ak nosíme v zime krátke nohavice…?

krátkych nohaviciach

Čo muži považujú za sexi

Vždy som si myslela, že krátke džínsové nohavice  sú na to, aby z nich v lete vykúkali pekné a opálené ženské nohy. V poslednom čase sa však ujala móda, že ženy nosia krátke džínsové nohavice aj v zime a pod ne si obliekajú tmavé pančuchy. Je to pre mužov sexi?

Nina

Ninka, dobre si si myslela. Lenže leto už dávno nie je,  ale zadočky v krátkych nohaviciach sa stále chcú nosiť a byť obdivované … táákže nožičky šup šup  do pančúch a chrumkavé zadočky sa môžu ďalej vykrúcať v džínsových superminišortkách. A to je sexi! 😛 

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky od spoločnosti dm drogerie markt.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 

Novinky v dm drogerie markt  – január 2018

Balea Beauty Therapy denný krém, 50 ml

Denný krém s kyselinou duo-hyalurónovou, výťažkom z chalúh a OF 15 zvyšuje elasticitu pleti a efektívne zjemňuje vrásky. Kyselina duo-hyalurónová vyplňuje pleť zvnútra a napomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu hydratácie. Vitamín E ochráni pokožku pred voľnými radikálmi a podporí jej regeneračnú schopnosť. Ochranný faktor 15 ochráni pokožku pred predčasným starnutím, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie.

 

alverde MEN očný gél pre mužov, 15 ml

Hydratačný a vyhladzujúci očný gél s aloe vera pre mužov.

 

 

alverde tuhý deodorant, 50 ml

Účinné zloženie poskytuje spoľahlivú 24-hodinovú ochranu bez prídavku hliníkových solí. Kombinácia extraktu limetky a stredozemskej vody zo šalviových kvetov ošetruje a osviežuje pokožku.

 

 

DAS gesunde PLUS English Breakfast sypaný čierny čaj, 200 g

Vyberaný aromatický čierny indický čaj s výraznou chuťou.

 

 

ebelin jednorazové vlhčené čistiace rukavice, 8 ks

Praktické vlhčené jednorazové rukavice sú dokonalým spoločníkom na cestách. Hydratačný prípravok s extraktom z hodvábu je vhodný pre citlivú pokožku, ako aj pre starostlivosť o dieťa. Sú ideálne na cestovanie, pri športe, ale aj na použitie v pohodlí domova.

 

 

 

Výhercovia:

1. Janka Malíková, Pezinok

2. Daniela Strapáková, Nová Baňa

3. Tatiana Melichová, Nové Zámky

4. Danuša Sivá, Košice

5. Zlatica Berešová, Bratislava

womangalérie VŠETKY