SPÄŤ
Čo je sexi

Páčia sa mužom ženy v pánskom oblečení?

Od: Jana Vančová 8.12.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je to vôbec možné, že by nejakého muža skutočne mohla vzrušovať žena v mužskom oblečení?

Čo muži považujú za sexi? 

Minule som sa dočítala, že pre niektorých mužov je vraj veľmi sexi, ak vidia ženu oblečenú v pánskom oblečení – dokonca ich vraj vzrušuje, ak má žena klasickú košeľu, viazanku a pánske poltopánky… No neviem… jasné, že som už videla aj takto „nastajlované“ modelky v niektorých časopisoch, ale že by práve toto bolo nejaké atraktívne, si vôbec nemyslím. Alebo sa mýlim?

zena s knihou

Lívia

Lívia, nie som si istý či kompletná kamufláž ženy za muža je vzrušujúca… Viem isto, že mužská košela, prípadne aj blúzka ktorá sa jej podobá, je vzrušujúca. To preto, lebo má gombíky, ktoré sa dajú otvárať a preto, že má krásny výstrih a preto, že ak sa umiestnia ženské prsia do mužskej košele, vo väčšine prípadov tam majú málo miesta a snažia sa dostať von, čo z tej košele robí kráááásnu časť oblečenia. Tá kravata je klišé, aleeé … na pritiahnutie je celkom fajn. Mužské poltopánky na ženských nohách so mnou nič nerobia… Takže ááno, mužská košela na žene je sexi. 😛 

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi? 
💗Ako nás vidia? 
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V novej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY