SPÄŤ
Čo je sexi

Páčime sa mužom, keď nosíme bikiny?

Od: Jana Vančová 30.7.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Je zvodné, keď svoje telá viac odhalíme a nosíme bikiny? Alebo sme pre mužskú fantáziu vzrušujúcejšie v celých plavkách?

Čo muži považujú za sexi?

Zaujímalo by ma, či sa mužom viac páčia bikiny, alebo celé plavky. Ja som skôr zástankyňou tých celých, pretože si myslím, že ženskej postave viac lichotia a nejaký ten nedostatok predsa len zamaskujú – napokon, veď aj missky sa zvyčajne na súťaži prezentujú v jednodielnych plavkách. Chlapi si však zrejme myslia niečo iné a kolegovia v práci to potvrdzujú, keď vravia, že aj keď všetky baby v bikinách určite nemajú dokonalé telá, predsa je len vraj príjemné, ak je o čo okom zavadiť, navnadiť a nabudiť sa. Ako je to teda vlastne?

Lili

nosíme bikiny

 

Lili, to je ozaj vec podania. Sexi môžu byť, a aj sú, celé plavky aj bikiny. Nie je veľmi sexi, ak si dáma v rokoch s faldičkami myslí, že má 18 a dá si bikiny – to je fakt zlé. Keď si ale tá istá pani oblečie celé plavky a chodí a sedí vzpriamene, dokáže byť veeeeľmi sexy. Treba zachovať sedliacky rozum a zmysel pre krásu a estetiku a tiež sa pozrieť do zrkadla v plavkách nielen postojačky, ale aj posediačky. Oboje plaviek sú sexi – v bikinách obdivujeme sexi ploché bruško a v celých zas nádhernú sexi siluetu.

Patrik

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY