SPÄŤ
Čo je sexi

Sú čierne nechty sexi?

Od: Jana Vančová 26.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Vzrušujú mužov ženy s čiernymi nechtami? A čo hovoria na bláznivé odtiene?

Čo muži považujú za sexi?

Nechtový dizajn a všetko, čo s ním súvisí, zaznamenáva v súčasnosti vrchol a mnohé ženy si už možno ani nevedia predstaviť, že by pravidelne nechodili „na nechty“ a nenechali si na nechty nanášať laky od výmyslu sveta. Tie, čo na to nemajú a vedia si ich nalakovať aj samy, tiež všeličo skúšajú a jedny i druhé občas skúsia aj úplne pojašené odtiene. Mne sa napríklad veľmi páčia čierne nechty a musím povedať, že niektorých mužov naozaj poriadne vzrušujú. Moje kamarátky obľubujú skôr modré, zelené aj žlté odtiene. Nie som si však celkom istá, či  sa toto farebné nechtové šialenstvo páči aj mužom, alebo či ide skôr o výnimky. Aké nechty sú pre mužov sexi?

Ria

čierne nechty

Ria, možno som príliš konzervatívny, ale ja za sexi nechty považujem upravené, krásne červené nechty. Výrazne červené, krvavo červené, alebo bordové – také nechty sú pre mňa sexi. Nemyslím si, že oranžové, modré, viacfarebné a neviem ešte aké sú sexi, pre mňa sú skôr bláznivé a pojašené, no a čierne mi pripomínajú Mortyšu z Addamsovcov, alebo upírov…

Čo si o nás myslia muži?

💗Kedy sme sexi?
💗Ako nás vidia?
💗Páči sa im na nás to, čo si myslíme, že sa im určite páči?

Názory na to, čo je sexi a čo nie, bývajú rôzne. Je všeobecne známe, že ženy a muži môžu mať na jednu a tú istú vec, jav, alebo situáciu úplne rozdielne názory. Skrátka, mužom sa môžu zdať príťažlivé úplne iné veci, ako nám, ženám 😀 . V poslednom období sa na redakciu www.woman.sk obracia viac čitateliek, ktoré stále menej a menej rozumejú názorom mužov na ich maličkosť. A tak neraz vznikajú nedorozumenia, trapasy, ale v niektorých prípadoch aj nejasnosti spôsobujúce slzy až bolesť.

Pokúsme sa teda konečne vo veciach spraviť jasno a pozrime sa na náš ženský svet tak trochu očami muža. V našej rubrike vám svet mužských názorov, túžob a prianí priblíži náš spolupracovník Patrik.

womangalérie VŠETKY