Svoje vyvrcholenie nemám pod kontrolou

Zdravím,

asi som nejaký divný, lebo zatiaľ čo iní muži majú problém s tým, že “sa im nepostaví” a dali by neviem čo za to, aby “sa im postavil”, tak ja mám problém celkom opačný: Nielenže “sa mi postaví”, ale som okamžite taký vzrušený, že som schopný takmer vzápätí aj vyvrcholiť!

Aby som však uviedol veci na pravú mieru. Tento problém nemám stále. Prednedávnom som spoznal jednu krásnu ženu, po ktorej veľmi túžim (a myslím si, že aj ona po mne). Okolnosti ale nie sú nášmu vzťahu veľmi naklonené. A tak sa zatiaľ stretávame iba úchytkom a hlavne potajomky. Veľmi túžim po tom, aby sme sa spolu milovali. Súčasne sa bojím, aby to nebolo fiasko, pretože ja som celý vzrušený už pri pohľade na ňu…  A keď sa mi pozrie do očí a dotkne sa ma, som z nej úplne hotový. Minule, keď sme sa bozkávali a objímali, strčila mi len tak, celkom hravo, svoju ruku do nohavíc. Ja som mal hneď orgazmus! Čo to má za ruky…? Toto sa mi ešte so žiadnou inou ženou nestalo! Čo mám robiť, aby som to obrovské vzrušenie nejako dostal pod kontrolu? Bojím sa, že skončím skôr, než sa ona vôbec stihne vzrušiť… Je mi z toho nanič. Poradíte mi niečo?

Mišo

milenci

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť… 

Stefan

Ako to vidí Štefan:

Miško, nemáš sa čoho báť. Ak je to ozaj s Tvojou závideniahodnou potenciou tak ako píšeš, tak si to pred rande sprav sám alebo ju na začiatku popros o dobrý orál a následne si to vychutnaj s partnerkou už klasicky a  žiadne fiasko nebude.

karin, woman radiAko to vidí Karin:

Miško, je nad slnko jasné, že žena, o ktorej píšeš, Ťa neskutočne vzrušuje. Neviem si teda vysvetliť, prečo ste si stále ešte nedokázali nájsť čas na to, aby ste boli spolu sami a prečo sa stretávate, ako píšeš, ” iba úchytkom a hlavne potajomky”. Žeby zakázaná láska…? Ak je to takto, potom je možné, že dôvod Tvojho mimoriadne rýchleho vzrušenia môže byť aj v tom! Jednoducho: Vášnivo po sebe túžite, milovanie je na spadnutie, ale stále k tomu akosi nevie prísť… Takže potom, keď sa stretnete, vyzerá to tak, akoby ste všetko chceli stihnúť za okamih. A asi aj musíte, lebo sám píšeš, že okolnosti nie sú vášmu vzťahu veľmi naklonené… Skúste si naplánovať so svojou láskou krásny čas len pre seba, tak, aby ste všetko to úžasné, čo robí intímne chvíle muža a ženy výnimočnými, nemuseli stíhať úchytkom. A poriadne si to vychutnajte –  urobte všetko preto, aby vás nič a nikto nemohol vyrušiť. Keď budete obaja v pohode, určite si to užijete – a mimochodom, je možné, že takých vzrušujúcich vyvrcholení zažijete aj viac… 🙂 

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme voňavým balíčkom kozmetiky od Betty Barclay.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Betty Barclay Beautiful Eden – Kvetinové jarné sny

Niektoré vône sú ako poézia – v momente, keď ich ucítite, vás pozývajú snívať. Podobajú sa jemnému dotyku a letmým náznakom otvárajú úžasný svet fantázie. Betty Barclay Beautiful Eden vás unesie do divokej čarovnej záhrady, v ktorej panuje vôňa najrôznejších kvetov a jarnej zelene. Vtáky štebocú a slnko sa prediera cez húštinu rastlín. Ďaleko od hluku dopravy a vyzváňajúcich telefónov môžete nájsť rajský pokoj. Vôňa Betty Barclay Beautiful Eden dodá tým, ktoré ju nosia, počas každodenného zhonu očarujúcu prirodzenosť a zahalí ich do mora jarných kvetov.

Vôňa Betty Barclay Beautiful Eden, ktorá bude v predaji od marca 2018, sa vynikajúco hodí k jari. Koncept vône stelesňuje tvár kampane: influencerka @matiamubysofia. Sofia Tsakiridou je symbolom mladej ženy, ktorá otvorene dobýja svet a zachováva si pritom svoju jemnosť a dobrosrdečnosť. Aj nová vôňa Betty Barclay Beautiful Eden je adresovaná prirodzeným ženám s romantickým srdcom, ktoré sa cítia byť prepojené s prírodou a žijú v súlade s ňou. Ved‘, kto nesníva o svojom malom vlastnom raji?

Zážitok z kvetinovej vône

Betty Barclay Beautiful Eden je magická vôňa, ktorá svojou ovocnou a sviežou hlavou prebúdza život a navodzuje dobrú náladu. Jemné kvetinové tóny v srdci pripomínajú zakliatu kvetinovú záhradu a vytvárajú romantickú vôňu. Jej zloženie dotvára krémovo mäkký, ženský akcent.

Hlava

Hruška, čierna ríbezľa a mandarínka

Srdce

Pivónia, egyptský jazmín a konvalinka

ovocná – kvetinová – ľahká ako pierko

Základ

Céder, santalové drevo a vanilka

Betty Barclay Beautiful Eden svoju nositeľku zahalí jemne ako kvetina a unesie ju do kúzelnej rajskej záhrady.

Jemná hra farieb v dizajne

Pútavé a zmyselné kvety na obale vôni sú explóziou pastelovo jemných farieb. S nimi je zladený aj romanticky dizajnovaný flakón, ktorý vynikajúco zahaľuje svoj voňavý obsah. Nielen samotná vôňa, ale aj tvar flakónu pripomína jemné kvety. Parfém sa od toaletnej vody, ktorej flakón je priehľadný, odlišuje výraznými, matnými okvetnými lístkami. Prvýkrát je vôňa Betty Barclay dotvorená starostlivosťou Beautiful Eden v podobe jemnej sprchovej peny a hydratačného telového krému. Línia tak umožnuje perfektnú starostlivosť o celé telo.

Výhercovia:

  1. Martina Jakubíková
  2. Tatiana Voláková
  3. Mária Siváňová