Čo by milenci mali, a čo nemali, robiť spolu…?

Ahojte,
veľa sa píše o tom, že niektoré činnosti vraj vzájomnú partnerskú túžbu podporujú, kým iné ju vraj doslova zabíjajú. Nie je vraj dobre, ak muž vidí ženu s natáčkami na hlave, s pleťovou maskou na tvári, pri osobnej hygiene alebo pri depilovaní. Toto vraj doslova zabíja lásku a túžbu. Treba si vraj zachovať aj určité tajomstvá… Práve preto ma minule veľmi prekvapilo, keď som sa dočítala, ako mužov veľmi vzrušuje, keď môžu svoju partnerku umývať alebo dokonca depilovať!!! Mimochodom, môj manžel sa tiež rád pozerá na mňa, keď sa sprchujem. Tak ako je to teda vlastne…?

Miriam milenci

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť. Možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť.

milenciAko to vidí Štefan:

Miriam, súhlasím, pohľad na ženu na toaletách, vrátane výmeny vložiek či tampónov, či na strašidlo v natáčkách s tvárou natretou na zeleno – to sú pohľady, ktoré sú a musia byť pre každého, akokoľvek milujúceho chlapa tabu. Ale spoločné kúpanie či sprchovanie? Umývanie vlasov? Dotyky namydlených tiel a vzájomné milovanie v kúpeľni? Čo môže byť krajšie? Aký väčší prejav dôvery sa môže dostať milujúcemu partnerovi, ak nie odovzdaná žiletka s prosbou o úpravu najcitlivejšieho vchodu do rajskej záhrady? To sú situácie, ktoré by milenci spolu robiť mali. Absolútna oddanosť a dôvera – tomu sa netreba vyhýbať. Ak sú to teda situácie, v ktorých sa dvaja cítia dobre. Len netreba zabudnúť, že to platí obojstranne  a ak niekomu niečo prekáža, treba sa stiahnuť a byť tolerantný. 

milenciAko to vidí Karin:

Miriam,  ja si myslím, že je dobré, ak má žena pred mužom aj určité malé tajomstvá. Jasné, že sú niektoré veci, ktoré je lepšie, ak muž nevidí a potom zase také, ktoré môže byť celkom fajn a vzrušujúce, ak ich vidí… 😛  K tým prvým určite patria všetky tie veci, ktoré robíme v intímnom prostredí za dverami toalety – tam je úplne najlepšie, ak je každý sám – bez ohľadu na to, či ide o ženu, alebo muža. Ale veru ani pohľad na ženu v natáčkach, s pleťovou maskou na tvári, či s elektrickým masážnym strojčekom na brušku, ktorý má slúžiť na odbúravanie tuku, mužov nijako nerozvášni. No a k tým druhým, vzrušujúcim veciam, keď to, čo muž vidí, je pekné, určite patrí kúpanie, sprchovanie a u mnohých aj depilácia – zvlášť niektorých partií, ktoré sú pre mužov mimoriadne príťažlivé. Mimochodom, pokiaľ ide o to sprchovanie, je veľa mužov, ktorí s pôžitkom sledujú svoje ženy pri sprchovaní, alebo sa chcú sprchovať spolu a maznať sa v zajatí mydlových bubliniek – takže je to určite vzrušujúce… 😎