Milujem manžela, aj milenca…

Ahojte,

neviem, či mi niečo rozumné budete vedieť poradiť, ale asi som sa poriadne zamotala: Som vydatá – dokonca už dvadsaťtri rokov a možno sa Vám to v súvislosti s tým, čo ma trápi, bude zdať čudné, ale myslím si, že som dokonca šťastne vydatá. S manželom sa máme radi, rozumieme si a máme jednu dcéru.  Náš život plynul harmonicky a šťastne, až do chvíle, kým som sa v zamestnaní nezoznámila s Vladom. Hneď od prvej chvíle sme si padli do oka a ako sa mi neskôr zdôveril, okamžite vedel, že ma chce.

 

milenciMožno to bude znieť čudne, ale u mňa to bolo presne to isté – aj ja som mala ten istý pocit – až som sa toho zľakla. Nikdy predtým som na nič podobné nepomyslela a manžela som nikdy nepodviedla – napriek tomu, že som mala dosť záujemcov aj ako vydatá žena. S Vladom to však bol celkom iný prípad – napriek tomu, že aj on je ženatý, predsa len sa stalo, že sme sa asi po roku flirtovania zblížili aj intímne… Vlastne, slovo „zblížili“ vôbec nevystihuje podstatu toho, čo sa v ten večer udialo, pretože to nebolo milovanie aké poznám, ale niečo také silné a živočíšne, že to neviem ani opísať. Bol len on a ja, naše telá a obrovská túžba, ktorá sa už nedala dlhšie udržať… Stalo sa to po jednej večernej podnikovej oslave… prišlo to celkom spontánne, vôbec sme sa na to nejako nepripravovali, ani sme o tom nehovorili, ale v tej chvíli, keď sme sa ocitli sami, sme obaja vedeli, že to chceme. Trochu nás to zaskočilo, že čo sme to urobili, ale horšie je to, že odvtedy to chceme zas a zas. Keď sa nasýtime jeden druhého, ponáhľame sa za svojimi partnermi, obaja máme výčitky svedomia a sľubujeme si, že už by sme s tým asi mali skončiť, lebo je to veľmi nebezpečné, ale keď sa zase stretneme v práci a dívame sa jeden druhému do očí, vieme, že si to znovu zopakujeme, pretože po sebe veľmi túžime a nevieme sa nasýtiť jeden druhého. Keď sa vrátim domov, vyčítam si to, hrozne sa kvôli tomu trápim, ale neviem si rady. U Vlada je to presne to isté. Ani jeden z nás sa nechce rozvádzať, ale nechceme sa ani rozísť – tá túžba je silnejšia ako my a určite silnejšia ako zdravý rozum. Súčasne sa bojíme, aby sa to naši partneri nedozvedeli, pretože to by asi bol koniec… Sme normálni? Nevieme s tým prestať – je to ako droga. Čo by ste nám poradili?

 Beba

Woman radí:
V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…
 

StefanAko to vidí Štefan:

Beba,

podľa toho, čo píšeš, si asi tesne pred päťdesiatkou… a vtedy sex ženám chutí najlepšie:-). Si zrelá žena, ktorá vie, čo chce, lebo vie čo jej robí dobre. Sex je pre Teba ako korenie, či šťavnaté ovocie a pritom je Tvoja rodina pre Teba svätá. Nechcem Ťa pokúšať a nahovárať, ale keďže mlieko je už vyliate, tak sa spýtam takto: Naozaj to nevieš skĺbiť?  
Polož si otázku – vedela by si s Vladom žiť? Toľko, čo so svojím manželom? Ako by sa zachoval v tých nespočetných situáciách, ktoré si prežila s manželom a dcérou? Skutočne je to na rozvod? Na životnú zmenu? Osobne si to nemyslím.
Skôr si myslím, že milenec je dobrý na dobrý sex. Jasné, že tam musí byť aj cit, ale prestaň rumázgať a robiť si výčitky – čo sa stalo, stalo sa. Udrž si rodinu, daj si pozor, aby si sa neprezradila a užívaj si s Vladom, pokiaľ sa jeden druhého nenasýtite. To, že máš výčitky, je znak toho, že nie si žiadna ľahtikárka a svojho muža ozaj ľúbiš. Si múdra, a ak Ti niečo náhodou chýba, čo vie Vlado lepšie, časom isto nájdeš spôsob, ako to dostať aj z manžela. Hlavne si to s ním nepokaz, ešte sa Ti zíde. 😛

karin, woman radiAko to vidí Karin:

Beba, naozaj si sa poriadne zamotala. Píšeš, že Tvoj manželský život plynul harmonicky a šťastne – až do chvíle, kým do Tvojho života nevstúpil Vlado… A ako sa zdá, Vlado je v podobnej situácii. Ani jeden z Vás sa nechce rozvádzať, obaja máte výčitky svedomia – a predsa sa to stalo. A nielen raz, ale viackrát, pretože po sebe túžite a očividne to, čo spolu prežívate, stojí zato, pretože to robíte znova a znova. Áno, je to ako droga a neviete s tým prestať – sama si to napísala. Najlepšie by bolo s tým nezačať, pretože odvyknúť si od niečoho, čo nám prináša potešenie, býva ťažké… A v prípade, že ide o vzájomné potešenie v tých najintímnejších chvíľach, je to ešte ťažšie. Nie je to však len ťažké, ale aj veľmi nebezpečné, pretože jedného dňa sa to môže prevaliť a váš vášnivý tajný románik už nemusí byť tajný. Stačí, ak Vám vzájomná túžba trochu prerastie cez hlavu, prestanete si dávať pozor a budete spolu chcieť byť ešte častejšie. Nemyslím si, že by Vám to partneri chceli tolerovať, takže rozprávka o Vašich šťastných manželstvách môže dostať celkom vážne trhliny. Myslím si, že momentálne sa naozaj ani jeden z vás nechce rozvádzať, tak si skúste dať spiatočku. Inak hrozí, že po sebe zatúžite ešte viac a možno potom by Vám už nestačilo stretávať a milovať sa len tak – úchytkom, ale chceli by ste spolu aj zaspávať a prebúdzať sa jeden vedľa druhého… A to je už naozaj nebezpečné. Možno by pomohlo, keby si zmenila zamestnanie, aby ste sa tak často nevideli. Snaž sa znovuobjaviť a naďalej pestovať to krásne, čo Ťa spája s Tvojím mužom a rodinou.