SPÄŤ
Woman radí

Zaťovi asi preskočilo… chce sa so mnou milovať!

Od: Jana Vančová 5.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Zdravím,

ocitla som sa vo veľmi nepríjemnej situácii a neviem, čo mám robiť, aby som to všetko ešte viac nezhoršila…  Minulý rok sme vydávali dcéru a mladí, čiže dcéra so zaťom, ostali bývať u nás. Bývame totiž v rodinnom dome a keďže dolné poschodie ostalo po mojich svokrovcoch voľné, ponúkli sme ho mladým, že môžu s nami bývať. Najprv som sa tešila, že aspoň budem mať dcéru a neskôr aj vnúčatká pri sebe, ale teraz sa zdá, že nám to prinieslo iba problémy. Dcéra síce čaká bábätko a veľmi sa teší, že sa stane mamičkou, ale zato náš zaťko sa správa, akoby mu preskočilo.

žena sprcha

Vždy sme síce mali dobrý vzťah a rozumeli sme si, ibaže on ma začal v poslednom čase doslova obťažovať a často na mňa vrhá roztúžené pohľady. Nie, nejde o žiadne dohady, ani si nič nenamýšľam. Minule, keď som zhodou okolností bola doma iba sama, prišiel za mnou do kúpeľne práve vo chvíli, keď som vychádzala zo sprchy… Vrhol sa na mňa a začal ma bozkávať. Samozrejme, že som niečo také nečakala, tak som tam na okamih ostala stáť ako soľný stĺp, ale vzápätí som mu vylepila poriadnu facku a vyhodila som ho z kúpeľne. Našťastie, vtedy ma poslúchol, ale nezdá sa mi, že by na mňa stratil chuť… Stále mi kurizuje, motá sa okolo mňa a hádže na mňa zamilované pohľady. Je mi to veľmi nepríjemné a neviem, ako ďalej. Bojím sa, aby si to nevšimla dcéra, pretože by z toho bola veľmi nešťastná a sklamaná, no a manžel by ho asi roztrhol a urobil by škandál. Lenže to by nikomu neprospelo. Najmä teraz nie, keď dcérka čaká bábätko. Som z toho zúfalá – najlepšie by bolo, keby sa mladí odsťahovali, ale teraz im to nemôžem urobiť. A mám aj strach, že môj zať asi je sukničkár. Určite nedáva návrhy iba mne… Čo by ste mi poradili? Je mi ľúto najmä dcéry a bojím sa, že si s ním pokazila život.

Marika

 

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Štefan. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

StefanAko to vidí Štefan:

Marika, vo fackovaní pokračuj a pritvrď,  ale zachovaj si chladnú hlavu. V prípade pokračovania sa ho spýtaj, či mu záleží na šťastí Tvojej dcéry a spýtaj sa ho priamo, či si takto predstavuje začiatok  manželstva. Zároveň, kým sa situácia upokojí, buď opatrná v obliekaní a chodení po dome v negližé, zatváraj za sebou kúpeľňu a prípadne si zadováž malý kaser, či slzný plyn a prekvap ho. Jasne tým ukážeš, že to myslíš vážne. Ak to nepomôže, rieš to s manželom – skúste bez škandálu.  Držím palce.

 

karin, woman radiAko to vidí Karin:

Marika, postupuješ právne a v tom aj pokračuj! Ale správanie Tvojho zaťa je nehorázne a poľutovaniahodné…! Nielenže to vyzerá tak, že svoje blížiace sa otcovstvo nezvláda, ale nezvláda ani manželstvo a hlavne sám seba! Veď to, čo na Teba skúša by neprinieslo nič dobré nikomu. Samozrejme, že jeho chúťky treba ľadovo ignorovať a nedávať mu ani najmenšiu nádej domnievať sa, že by snáď niekedy mohol byť  u Teba úspešný! Najlepšie by síce bolo, keby mladí nebývali s Vami, ale to by teraz nebolo dobré riešiť. Navyše, tak trochu sa obávam, že máš pravdu aj v tom, že Tvoj zať je asi sukničkár a že to asi skúša aj na iné ženy. Je zrejme iba otázkou času, kedy svoju manželku – Tvoju dcéru podvedie… A potom bude Vaša dcéra veľmi potrebovať, aby ste boli pri nej a pomáhali jej. Uvidíš, ako sa situácia vyvinie a či zať „nezmúdrie“, ale veľmi tomu nedávam šancu. Urob všetko pre to, aby si nijako nedráždila jeho predstavivosť a chúťky, dcére, ani manželovi zatiaľ nič nehovor – v tejto chvíli by to narobilo viac zla ako dobra. Skrátka, ešte nie je vhodný čas. A myslím si, že dcéra by Ti to aj tak teraz neverila. Musí sa sama presvedčiť, že jej drahý nie je taký, za akého ho považovala. Žiaľ, aj takíto môžu byť niektorí muži a manželia. Ak to však robí rok po svadbe, akú má takýto vzťah perspektívu? Zatiaľ ho len pozoruj, buďte svojej dcére oporou, aby mala šťastné tehotenstvo a aby porodila zdravé bábätko – vaše vnúčatko. Ostatné ukáže čas a môžete to riešiť aj potom… Želám veľa síl.

womangalérie VŠETKY