SPÄŤ
Ezoterika

Kúzelné rady babky ježibabky od pondelka do nedele

Od: Jana Vančová 11.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Možno by ste tomu ani neverili, ale každý deň v týždni má svoje tajomstvá a každý z nich je vhodný na niečo iné. Týka sa to vecí lásky, zdravia, kariéry, želaní a, áno, aj milého kúzlenia, ktoré by nám mohlo dopomôcť k tomu, aby sa naše želania uskutočnili. Ako na to? Pre začiatok si stačí prečítať, akú moc a silu jednotlivé dni v týždni majú a na čo sa hodia… 😛 

 

Pondelok

Pondelok je pod vplyvom Mesiaca a napriek tomu, že je to prvý deň pracovného týždňa, hovorí sa, že v tento deň môžeme zvládnuť takmer čokoľvek. Pondelok by sme mali využiť na to, aby sme pozorne počúvali svoje vnútro, intuíciu a takisto na vážne rozhodnutia. Keďže Mesiac predstavuje veľa citov a lásky, môžeme prvý deň v týždni využiť na kúzlenie v tejto oblasti, ale aj na kúzla, ktoré by mali pomôcť prinavrátiť zdravie. Pondelok je aj deň, ktorý je mimoriadne vhodný na užívanie homeopatík. Aj naši predkovia v minulosti vyháňali po prvý raz dobytok na pašu v pondelok.

Utorok

Utorok je pod vplyvom planéty Mars, ktorý predstavuje mužský princíp a je plný rozhodnosti. Tento deň môžeme využiť na to, aby sme sa zbavili rôznych škodlivých návykov, alebo čohokoľvek, čo je pre nás škodlivé. Čarodejníci a čarodejnice využívali tento deň na ochranu pred negatívnymi silami, ale aj na to, aby sa zbavili zlých duchov… Pondelok je mimoriadne vhodný deň na prácu a na dokončenie záležitostí, s ktorými už meškáme. Ak si kupujeme zvieracieho miláčika, alebo sa s ním sťahujeme, nikdy tak nerobme v utorok – zvieratko si vtedy ťažko zvyká, je nepokojné a môže začať aj chorľavieť. Naši predkovia nikdy po prvý raz nevyháňali dobytok na pašu v utorok!

Streda

Streda je deň pod vplyvom planéty Merkúr, ktorý podporuje komunikáciu v rodine, medzi priateľmi a kolegami, ale aj v diskusii medzi súpermi. Streda je vhodný deň na riešenie sporov, na prípravu ciest, či plánovanie dovoleniek. Merkúr skrátka pomáha ľuďom vyjadriť to, o čom premýšľajú. Ak chceme zistiť, či nás niekto miluje, streda je vhodný deň na realizáciu kúziel, ktoré nám môžu prezradiť odpoveď na našu otázku. A ešte niekoľko zaujímavostí o strede: Streda dopoludnia je vhodný deň na vysiatie alebo vysadenie petržlenu (rastie mimoriadne dobre). Okrem toho, streda je vhodný deň na to, ak chceme s niečím skončiť a súčasne začať niečo nové, ale aj vhodný deň na vysadenie liekov, ktoré sme dlhodobo užívali. V stredu vraj nie je zdravé jesť mäso.

Štvrtok

Štvrtok je deň, ktorý je pod vplyvom planéty Jupiter. V tento deň je vhodné robiť kúzla na privolanie hojnosti, šťastia alebo na splnenie prianí. Tento deň je takisto dobrý na urovnanie vzťahov, zbavenie sa hnevu alebo na odstránenie závislostí. Ani štvrtok nie je vhodný deň na premiestňovanie zvierat, ani na to, aby sme si ich po prvý raz priniesli domov – v tento deň bývajú zvieratá nepokojné.

Piatok

Piatok je pod vplyvom planéty Venuše a tá má vplyv na lásku… V piatok je čas vhodný na všetky kúzla, ktoré súvisia s láskou, milovaním a ľúbostným životom, ale aj také, ktoré súvisia s priateľstvom, či príťažlivosťou. Kúzla lásky je vhodné realizovať v piatok a najlepšie vtedy, keď je Mesiac v splne. Čas, keď je v piatok Mesiac v splne, je veľmi dobrý čas aj na večierky a na rôzne podujatia s priateľmi a blízkymi, či s tými, po ktorých túžime – užijeme si kopu zábavy, vzrušenia a potešenia.
Piatok večer, po západe slnka, je vhodný čas na ošetrenie nechtov. Piatok je takisto vhodný deň na užívanie homeopatík, ale nevhodný deň na konzumáciu mäsa a na zbieranie liečivých bylín.

Sobota

Sobota je dňom, ktorý je pod vplyvom planéty Saturn a je to deň mágie. Je to deň, ktorý je vhodný na ochranné kúzla a na odstránenie negatívnych energií. Je to však aj skvelý deň na plánovanie  a takisto vhodný deň na ukončenie nevhodných ľúbostných vzťahov, alebo na oslobodenie sa od ľudí, s ktorými už nechceme byť v kontakte. Sobota (najmä predpoludnie) je nevhodný čas na ošetrovanie nechtov.

Nedeľa

Nedeľa je deň, ktorý je pod vplyvom Slnka. Je to vhodný deň na kúzla, ktoré súvisia so splnením nejakých našich želaní. Je to aj vhodný deň na kúzlenie, ktoré súvisí s predajom, či kúpou domu, bytu, či inej nehnuteľnosti. Ak vám chýba nádej, nedeľa a Slnko vám ju dodajú. Nedeľa je nevhodný čas na zbieranie bylín – v piatok a v nedeľu je nevhodný čas na zbieranie byliniek – účinkujú ináč ako po iné dni. Ani nedeľa nie je vhodný deň na premiestňovanie zvierat, ani na ich kúpu a sťahovanie domov. 😎

Jasmína

Save

Save

womangalérie VŠETKY