Zrkadlová mágia

Čítali ste rozprávku o čarovnom zrkadle?

Veru, zrkadlám sa oddávna pripisovala tajomná moc a mnohí ich považujú za neodmysliteľnú pomôcku pri veštení. Majú vraj magickú silu, pretože hromadia v sebe pozitívne i negatívne vibrácie a odrážajú ich späť. Prečítajte si, čo všetko dokáže také obyčajné zrkadlo.

o čarovnom zrkadle

Záruku síce nedostanete, ale – čo ak je niečo predsa len pravda…?

♥ Každé ráno, len čo sa prebudíte, postavte sa pred zrkadlo, usmejte sa na seba, potešte sa, že ste sa prebudili a zaželajte si zdravie, šťastie a krásu. Pozitívna energia, s akou sa budete dívať do zrkadla, sa vám bude vracať späť.

♥ Ak vás kvári choroba a necítite sa dobre,  alebo ste unavení, pozerajte sa do zrkadla čo najmenej. Zrkadlo by vám vašu negatívnu energiu mohlo poslať späť…

♥ Zrkadlo musí byť zarámované, nesmie mať trhliny, ani olámané okraje, pretože vtedy by škodlivá energia mohla vniknúť do vášho príbytku a škodiť všetkým, ktorí v ňom bývajú.

♥ Podľa anglických a nemeckých povier by sa dieťa do prvého roku života nemalo pozerať do zrkadla, pretože potom vraj nebude dlho hovoriť.

♥ Ak sa vám doma rozbilo zrkadlo, nikdy nezbierajte črepy holou rukou. Opatrne ho zameťte metličkou alebo vatou na papier a rýchlo odneste niekde tam, kde črepy môžete zakopať, aby nešťastie neprišlo do vášho domu. Črepy nikdy nedávajte do odpadkového koša, pretože takto by negatívna energia ostala vo vašom dome.

♥ Nikdy nestojte nahí pred zrkadlom! V tom prípade vraj hrozí, že si vás partner môže prestať všímať, nebudete mať dostatok peňazí. Môžete aj takto strácať životnú energiu!

♥ Ak ste doma mali nevolanú, ale najmä nevítanú návštevu a cítite po nej nejakú negatívnu energiu (napríklad, že vám nežalajú nič dobré, že vznikla hádka, alebo že vám závidia), umyte všetky zrkadlá doma vodou, do ktorej ste pridali soľ (1 čajová lyžička soli na pohár vody). Zlá energia vymizne…

♥ Ak chcete, aby ste mali po celý život dosť lásky, šťastia i vášne, kúpte si k 1. máju nové zrkadlo. Vyzdobte ho kvetmi a farebnými stuhami a umiestnite si ho do spálne. Príjemný výsledok vrak nenechá na seba dlho čakať. No, tak… za pokus to určite stojí! 😛

Jasmína

Save

Save