Päť najčastejších miest, kde nás muži podvádzajú

Nevera existuje, zbytočne si budeme pred ňou zakrývať oči. Niekedy ani samy dlho neodhalíme fakt, že muž, ktorému veríme a ktorý spáva pri nás, predsa len zahýba. Bolestivá skúsenosť je však tiež skúsenosťou – druhýkrát si lepšie preveríme, či veriť alebo nie a nepôjdeme bezhlavo do ďalšieho vzťahu. Pravda, ak nám zase raz poriadne nepomotá hlavu…

muži podvádzajú

Viete, na akých miestach muži najčastejšie podvádzajú svoje ženy?

(Samozrejme, neznamená to, že ak mu zakážete väčšinu týchto miest navštevovať, nepodvedie vás – obmedzovanie osobnej slobody je veľmi častým dôvodom nielen nevery, ale aj rozchodu, preto opatrne.)

V bare

Na pive s priateľmi, alebo na drinku s kolegom po práci, či len tak, keď sa sám vyberie zrelaxovať… Nielen alkohol, ale aj prítmie a intímne osvetlenie v nočných podnikoch robia svoje. Bary sú ideálnym miestnom na flirtovanie a nečudo, že väčšina nevery a lások na jednu noc začína práve na týchto miestach.

V práci

Nevera a rôzne vzťahy – nevzťahy na pracovisku sú vcelku bežnou praxou. Približne 40 percent mužov, ktorí sú neverní, si nájde milenku práve na pracovisku. Dôvodom je veľa stráveného času spolu, fyzická blízkosť, ale aj časová dostupnosť a stres, ktorý takto odbúravajú. Služobné cesty, teambuildingy, firemné večierky, práca do noci, to sú všetko sekundárne podnety na neveru. Žiaľ, je dosť mužov, ktorí ich aj skutočne využijú.

Rozlúčka so slobodou

Verili by ste, že tretina budúcich ženíchov svoju nastávajúcu podvedie v deň rozlúčky so slobodou? Počas týchto večierkov, ktoré zvyčajne pre budúceho ženícha pripravia jeho kamaráti, hrá veľkú úlohu alkohol a neraz je do spoločnosti prizvaná striptérka, či rovno kamaráti zaplatia prostitútku… I takto môže vyzerať posledné zbohom slobode. Žiaľ. 

V posilke

Posilňovňa je nabitá hormónmi a erotikou, stačí len zachytiť feromóny, či pohľad na cvičiace telá v priliehavom oblečení. V prípade, že tu nie je nabité, môže byť aj posilňovňa skvelým miestom na neveru, alebo aspoň na flirt.

Sociálne médiá

Dnes netreba kvôli flirtu nikam chodiť. Stačí, keď si zapne počítač a v sekunde môže byť na stránkach, kde si veľmi jednoducho zaflirtuje s neznámou dámou. My si myslíme, že je doma a všetko je OK, a on pritom „balí“ inú ženu cez zoznamku alebo sociálne siete. Žiaľ, i taká môže byť realita. Posielanie fotografií s erotickým podtónom, textových správ, či videí, dnes už nie je nič výnimočné, dokonca ani v prípade ľudí, ktorí sa osobne nepoznajú.

-sz-