Svieža aj počas horúcich dní

Pomaly sa vonku otepľuje a čoraz viac z nás sa začína zamýšľať nad tým, aký antiperspirant si vybrať, aby sme príjemne voňali a zostali svieže počas celého dňa. Zároveň sa zameriavame aj na jeho jemnosť a šetrnosť k pokožke.

Dove Powder Soft

Ale ktorý je ten pravý?

Dove Powder Soft_06Skúste nový Dove Powder Soft, ktorý je jemný a citlivý k pokožke, príjemne vonia a je dostupný v dvoch variantoch vhodných do každej dámskej kabelky. Už samotný jeho názov evokuje jemnosť k pokožke, ktorú ocenia predovšetkým náročnejšie spotrebiteľky. Jemná púdrová vôňa dodáva pocit hebkosti. Vôni dominuje upokojujúca kombinácia čerstvých frézií a pivoniek v spojení so smotanovou arómou jantáru, exotického santalového dreva a bohatého pižma, ktorých kombináciou vzniká jemná a hrejivá vôňa.

Nový antiperspirant Dove Powder Soft zabezpečuje výnimočnú starostlivosť o pokožku vďaka obsahu ¼ hydratačného krému. Okrem účinnej ochrany proti poteniu a efektívnemu boju proti nepríjemnému zápachu po celých 48 hodín, zároveň pomáha pri starostlivosti o pokožku podpazušia. A navyše je ho možné použiť aj krátko po holení.

Čo poviete, skvelé, nie?

Čitateľská súťaž

Zasúťažte si s nami o kozmetické balíčky a vyhrajte balíček antiperspirantov Dove Powder Soft Dove.

 Traja z vás, ktorí odpovedia na súťažnú otázku správne, budú odmenení.

 Výhercovia:
1. Eva Brezová, Bratislava
2. Andrea Šimeková, Smolenice
3. Helena Ivanková, Veľké Bielice