SPÄŤ
Zlosované

Očistiť sa, zosilnieť a schudnúť!

Od: Jana Vančová 1.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ako sa očistiť, zosilnieť a schudnúť s prírodnou detoxikačnou kúrou Neera 

Prečistenie tela prináša mnoho pozitívnych výsledkov. Po skončení detoxikačného programu ľudia zisťujú, že vďaka odplaveniu odpadových látok a navráteniu prirodzenej rovnováhy sa zvýšila ich výdrž a vitalita. Zlepšilo sa trávenie, spánok, krvný obeh, odolnosť voči chorobám. Majú čistejšiu pleť a jasnejšie oči, pevnejšie vlasy a nechty a pôsobia na svoje okolie šťastnejším, pozitívnejším dojmom. Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom Neera kúry je zníženie nadváhy.

Očistiť sa

Detoxikačná kúra Neera nemá za úlohu vyliečiť určité ochorenia, ale pomôcť odstrániť koreň choroby vyčistením tela od odpadových látok, jedov a hlienu. Pomáha organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a „pripomína” mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom kúry je zníženie nadváhy. 

Očistiť saOčista bez hladovania

Počas detoxikačnej kúry Neera nahrádzame pevnú stravu čistým, prírodným, výživným nápojom zo stromového sirupu Neera, čerstvej citrónovej šťavy, vody a kajenského korenia.

Základnou zložkou nápoja je prírodný stromový sirup Neera, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre túto kúru. Je to starostlivo vyvážená zmes najčistejšej miazgy juhoázijských paliem a najkvalitnejšieho kanadského javorového sirupu stupňa C+. Počas kúry dodáva telu energiu, môže pomôcť k obnoveniu biochemickej a minerálnej rovnováhy v tkanivách a bunkách a tiež môže pomôcť k ich regenerácii. Vstrebáva sa priamo do krvného obehu a nezaťažuje teda tráviaci systém. Obsahuje veľmi malé množstvo bielkovín, čo prispieva k procesu odstraňovania odpadových látok. Životná sila zdravých lesov obsiahnutá v prírodnom stromovom sirupe Neera, môže posilniť  vlastné omladzujúce sily tela.

Očistiť sa

Zákazníci sú spokojní…

O tom, že detoxikačná kúra Neera je naozaj účinná a prináša potešujúce výsledky, svedčí aj množstvo ohlasov spokojných zákazníkov. Samozrejme, všetky nemôžeme uverejniť, ale za všetky zverejňujeme aspoň jeden, v ktorom zákazníčka píše nielen to, ako samotná detoxikačná kúra prebiehala, ale aj aké mala účinky:

„ Očistnú kúru Neera detox som sa rozhodla vyskúšať len kvôli tomu, že som o nej veľa počula od svojich známych. Keďže milujem jedenie ako také, predstava, že nebudem týždeň jesť, ma vôbec netešila. Môžem ale úprimne povedať, že to bolo úplne iné ako som očakávala. Síce prvý deň bol ťažký a trochu zvláštny a druhý deň ma dosť bolela hlava, ale potom to už bolo v pohode až do konca. Nejedla som 10 dní a určite by som vydržala aj dlhšie! Neuveriteľné! A čo to so mnou urobilo! Schudla som 7 kíl (uvidíme na ako dlho ☺), mám kopu energie, vyhladila sa mi pokožka (aj celulitída!). Dostávam komplimenty od rodiny a známych že ako dobre vyzerám. Večer sa mi už nežiada toľko jesť ako predtým! Už sa teším, ako si kúru o pár mesiacov zopakujem. Skúsim si urobiť verziu, kde sa nič neje jeden deň v týždni niekoľko týždňov za sebou. “

Jarmila H., účtovníčka, Bratislava

Očistiť saDĺžka kúry

Možností, ako absolvovať kúru je viac. Môžete nápoj zaradiť do svojho jedálnička namiesto večere a dodržiavať tento režim počas dlhšieho obdobia. Tiež môžete detoxikovať pravidelne pitím nápoja počas jedného očistného dňa v týždni, keď neprijímate inú tuhú potravu. Alebo môžete pôstnu kúru aplikovať jednorazovo na dlhšie obdobie; aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok, odporúča sa 10-dňová kúra, počas ktorej nahradíme pevnú stravu nápojom Neera. Nejde pri tom o skutočný pôst, pretože telo je denne vyživované 400 – 500 kalóriami, bohatými na minerály, stopové prvky a jednoduché cukry, ktoré sú obsiahnuté v nápoji.

Informácie o očistnej kúre Neera a zoznam predajní, ktoré ponúkajú prírodný stromový sirup Neera, nájdete na stránke www.neera.sk alebo volajte 0948 042 713.

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a traja z vás získajú 1/2 litrový detoxikačný sirup Neera.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
 
Očistiť sa
 

Výhercovia:

1. Zuzana Galustová, Bratislava
2. Marcela Harnosova, Sobotište
3. Jana Golhová, Lúčnica nad Žitavou
 

womangalérie VŠETKY