Diéta z kufríka, alebo ako možno schudnúť bez jojoefektu

Chcete tiež zmeniť svoj život, byť do leta fit a zažiariť novými krivkami?

Ak aj vás teplé a slnečné dni a nosenie ľahšieho oblečenia prinútili k rozhodnutiu, že prebytočných kíl sa treba zbaviť, je práve najvyšší čas zamyslieť sa nad účinnou zmenou životného štýlu. Ako však dosiahnuť, aby sme boli do leta fit a aby sme v plavkách vyzerali naozaj dobre? Skúste to ako Aďka, Maťka a Lucka, ktoré sa zapojili  do premeny My Happy nuMe. Tieto tri šarmantné dámy totiž za uplynulé dva mesiace nielen výrazne schudli pomocou nuMe diétnej stravy s kolagénom a získali nové sebavedomie, ale ich príbehy vyvolali aj obrovský čitateľský ohlas.

schudnúť bez jojoefektu

Pekné a slnečné dni prichádzajú a kilá krásne odchádzajú…

schudnúť bez jojoefektu

Aďka, Maťka a Lucka, ktorých úspešnú cestu za krásou a štíhlou postavou s obdivom už nejaký čas sledujeme, si z pribúdajúcich teplých dní veru starosti robiť nemusia –zmena životného štýlu, ktorú podstúpili, im totiž veľmi prospela a z mesiaca na mesiac ich robí krajšími, štíhlejšími a sebavedomejšími. Najviac doposiaľ schudla Aďka (- 9,0 kg), potom Maťka (- 8,1 kg) a napokon Lucka (- 3,55 kg). To však zďaleka nie je všetko – ak sa pozorne zadívame do tabuliek, zistíme, že stratené prebytočné kilá sa veľmi pekne odzrkadlili aj na páse, brušku, bokoch, stehnách, či rukách. Tam všade idú centimetre dolu a postavičky sa utešene a bez hladovania formujú!

Ako svoju premenu prežívajú Aďka, Maťka a Lucka a ako reaguje ich okolie?

Cítim sa sebavedomejšie. Moje okolie si začalo všímať zmeny a pozitívne ohlasy sú pre mňa veľkou motiváciou ísť ďalej. Som nadšená, že som objavila nové možnosti nízkokalorického stravovania s nuMe a pridaný kolagén do týchto produktov mi nielen zlepšil pleť, ale aj kvalitu vlasov. Každé ráno sa prebúdzam so skvelým pocitom a počas dňa som plná energie. Môj manžel je na mňa hrdý a veľmi ma podporuje. Na jeho názore mi nesmierne záleží a každý jeho kompliment mi dáva silu ísť ďalej…“zdôverila sa nám Maťka.

schudnúť bez jojoefektu

Aďka je takisto odhodlaná splniť si svoj cieľ – odstrániť zlozvyky z minulosti a dosiahnuť vytúženú postavu. Pri plnení tohto cieľa musí zvíťaziť sama nad sebou a znovu sa stať príťažlivou ženou.

Keď sa Lucka prihlásila do premeny MY HAPPY nuMe, ani nevedela, čo všetko na ňu bude počas jej cesty celkovej premeny čakať. Do premeny sa prihlásila hlavne kvôli dlhodobej nespokojnosti so svojou postavou a pretrvávajúcimi problémami s trávením. Vyskúšala rôzne diéty, snažila sa zdravo stravovať, ale váha nie a nie ísť dole. Lucka bola najviac prekvapená z toho, ako často musí jesť. Podobne ako Maťka a Aďka aj ona konzumuje 4 nuMe jedlá a 2 bežné zdravé jedlá počas dňa. Keď si nestihne pripraviť bežný zdravý obed do práce, nahradí ho nuMe diétnym nápojom alebo polievkou s kolagénom, čo ju nielen zasýti, ale jej telu dodá aj  vitamíny, minerály a vlákninu, ktoré sú pri zdravom chudnutí veľmi dôležité. Jej jedálniček sa rozšíril aj o veľa skvelých zdravých receptov. Aj jej telo reaguje na zmenu životného štýlu veľmi pozitívne. Vôbec jej nebýva zle, nenafukuje ju a navyše produkty nuMe jej veľmi chutia. Má oveľa viac energie a prestala ju  bolievať aj hlava. Začala jesť 5-6 krát za deň a pritom sa vôbec nestresuje, či priberie. Sladkosti úplne vylúčila zo svojho jedálnička a vôbec jej nechýbajú. Jej obľúbenými sa stali nuMe diétne nápoje s kolagénom francúzska vanilka a čokoládový muffin. Multifunkčný nuMe šejker ju sprevádza na každom kroku.

schudnúť bez jojoefektuV čom sa Aďka, Maťka a Lucka zhodujú?

Všetky tri dámy sa zhodli v tom, že zmena životného štýlu, ktorú podstúpili, im zmenila život, zlepšila rodinné vzťahy a že si viac vážia samy seba. Cítia sa sebavedomejšie, naučili sa pravidelne stravovať 6-krát za deň, majú krajšiu pleť, vlasy, majú dostatok energie, tešia sa zo svojho úspechu i z toho, že si môžu kupovať nové, menšie oblečenie.  Navyše, rýchla príprava, výhody a výborné chute produktov nuMe im vyhovujú až do takej miery, že aj po skončení premeny budú súčasťou ich životného štýlu.

Ešte stále váhate, či aj vy skúsite chudnutie pomocou produktov nuMe?

Tu sú ich výhody:

?Produkty nuMe zabezpečia pravidelné stravovanie – vďaka nim konzumujete viackrát denne menšie porcie.

?Pri produktoch nuMe netreba rátať kalórie – jedlá majú presné kalorické dávky

?Príprava jedál s produktami nuMe je veľmi jednoduchá – nezaberie viac ako 2 – 3 minúty.

?Produkty nuMe obsahujú všety potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, ktoré naše telo potrebuje na správne fungovanie, takže počas chudnutia máme dostatok energie.

?Benefitom produktov nuMe je kolagén, ktorý zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov i kĺbov.

?Produkty nuMe sú vhodné aj na cestovanie, do práce či na služobné cesty. Vďaka modernému a exkluzívnemu baleniu si chutné jedlo rýchlo pripravíte aj na cestách.

?Produkty nuMe si vás získajú svojou lahodou chuťou (vieme na základe hodnotení zákazníkov)

?Mnohé produkty nuMe sú vhodné na použitie ako súčasť do rôznych zdravých receptov – napríklad do zmrzliny, chladeného diétneho nápoja alebo iných lákavých pochúťok.

Čo nás čaká nabudúce a čo môžete urobiť pre svoje krajšie JA už teraz?

schudnúť bez jojoefektu

Môžeme vám prezradiť, že už teraz sa máte na čo tešiť, pretože nabudúce si pozriete a na vlastné oči sa presvedčíte o tom, ako sa Aďka, Maťka a Lucka doslova zmenili do krásy a ako sa im podarilo schudnúť. Vy však nemusíte nečinne čakať, ale môžete začať účinne meniť a formovať svoju postavu súhrnom cvikov na chudnutie zameraných na bruško, ruky, zadok a nohy, pomocou ktorých si naše tri dámy formujú vytúženú postavu. A aby sne vás motivovali ešte viac, prezradíme vám aj vzorový jedálniček jedného dňa našich dievčat, ktorý im pomohol ku zmene stravovacích návykov a aj k úbytku nadbytočných kilogramov.

Tak ako ste sa rozhodli? Chcete tiež zmeniť svoj život, byť do leta ešte krajšie a zažiariť s novou a štíhlejšou postavou?

Využite zľavový kupón, ktorý ponúkame špeciálne čitateľom www.woman.sk a urobte prvý krok na vašej ceste premeny!

Viac info nájdete na: www.nu-me.eu/sk. Sledujte nás aj na Facebooku,