Pochúťka plná cenných proteínov a vitamínov v tyčinke

Skvelá voľba pre vyznávačov zdravej výživy, vegetariánov, vegánov a flexitariánov!

Aj vy si občas radi zamaškrtíte? A potom máte, klasicky, výčitky svedomia, že čo všetko ste v návale neodolateľnej chute na sladké takmer bezmyšlienkovite pojedli? Dobrá správa je, že odteraz to tak vôbec nemusí byť!

Vašu priazeň si totiž celkom určite získa proteínová tyčinka Vegan Protein od Tekmar so 100 % rastlinnými proteínmi, ktorú si vďaka jej cennému zloženiu obľúbia nielen všetci stúpenci zdravej výživy, ale aj vegetariáni, vegáni a flexitariáni.

Vegan Protein od Tekmar

Prečo je proteínová tyčinka Vegan Protein od Tekmar taká skvelá?

Proteínová tyčinka Vegan Protein so 100% rastlinnými proteínmi má naozaj čo ponúknuť:

  • Kombinácia sójových, ryžových a hrachových bielkovín predstavuje 17,5% a jedna tyčinka poskytuje 5 g čistého proteínu so stráviteľnosťou 78-95%
  • Poskytuje vysoký zdroj vlákniny – polysacharid polydextróza
  • Polysacharid polydextróza má nízky glykemický index (GI)
  • Nízky GI môže mať za následok úbytok hmotnosti, zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie rizika srdcových ochorení (potraviny s nízkym GI sú pomaly absorbované a trávené a spôsobujú malý nárast hladiny cukru v krvi.
  • Tiež polydextróza má prebiotický účinok – to znamená, že podporuje dobré baktérie v gastrointestinálnom trakte.
  • Tyčinka obsahuje L-karnitín, ktorý pomáha pri výrobe energie z tukov (pomáha spaľovať tuk v tele a urýchľuje spaľovanie tukov požívaných z potravy).
  • Tyčinka obsahuje 148 mg vápnika a komplex vitamínov E, C, B1, B2, B6, B12, niacínu, biotínu, kyseliny pantoténovej a kyseliny listovej v množstve zodpovedajúcom 12-80% dennej potreby.
  • Tyčinka Vegan Protein je dobrá voľba aj pre vegetariánov, flexitariánov a vegánov,takže ak ju budete mať poruke, určite ňou ulahodíte aj svojim priateľom, ktorí dodržiavajú tento spôsob výživy a životosprávy.

Vegan Protein od Tekmar       Vegan Protein od Tekmar       Vegan Protein od Tekmar

Keďže tyčinka Vegan Protein od Tekmar má šikovné a praktické balenie, môžeme si ju bez problémov zobrať do vrecka a vychutnať si ju na zimnej prechádzke, lyžovačke, alebo len tak – do kabelky. Takto si ju môžeme vychutnať kedykoľvek, keď budeme mať chuť na niečo dobré a zdravé, alebo budeme potrebovať doplniť energiu. Vybrať si môžeme zo troch chutí: Cappuccino, Kakaové bôby a Čokoláda.

Vravíte, že už viete, ktorá z nich bude vaším favoritom? Dobrá rada znie: Najlepšie urobíte, ak vyskúšate všetky tri!