Lev na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme tu obdobie jedného z najväčších kresťanských sviatkov – Veľkú noc. Napriek tomu, že na veľkonočné sviatky v kalendári pripadá iba niekoľko dní, určite u každého z vás tomuto obdobiu predchádza zhon, súvisiaci s jarným upratovaním a prípravou pokrmov.

Nezabudnite si  prizvať prírodu do svojich príbytkov a ozdobiť si ich kvetinami, ktoré nielenže umocnia pocit sviatkov, ale dodajú aj pozitívnu energiu. Lebo presne takto to robili aj naši pohanskí predkovia, ktorí slávili v tomto období jarnú rovnodennosť – sviatok Ostara ešte dlho, dlho predtým ako tento kresťanský sviatok vznikol.

A keďže všade okolo nás už začína naplno rozvoniavať jar, poradíme každému znameniu, aká kvetinka prinesie do jeho príbytku dobrú atmosféru, radosť do srdca a pozitívnu energiu, aby ste mali aj doma kúsok prírody!

Tak nech sa stane… 🙂

Vaša Katarína

Lev na mesiac marecLev

Láska a vzťahy:

Nezadaní Levi, onedlho už vykukne slniečko, ktoré je vaša vládnuca planéta a ktorá vám už tak veľmi chýba! Dobijete sa energiou a začnete vyžarovať zvláštne fluidum, na ktoré začnú reagovať potenciálni partneri. Výber už nechávam na vašu intuíciu – veľa šťastia! 🙂

Zadaní Levi by mohli trošku povoliť zo svojich nárokov, nemusí byť všetko až také naplánované presne dopredu. Miesto neustáleho finančného analyzovania rodinného rozpočtu vytiahnite svojho partnera na nečakanú romantickú večeru, alebo ho vtiahnite do víru tanca a uvidíte, ako vás poteší odpoveď v jeho očiach, že ste preňho ešte stále NAJ…  🙂

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti by ste mali byť stabilizovaní, robte všetko tak, ako cítite, používajte aj rozum, aj intuíciu, len nesmiete povoliť, pokiaľ ide o kontrolu. Musíte byť všade prítomní a možno trošku menej veriť kolegom, ktorí sú v poslednej dobe na vás sladkí ako med… 🙂

Zdravie:

Pozor na zápalové ochorenia reumatického pôvodu, neodkladajte ešte teplé oblečenie! Ak sa náhodou spotíte, rýchlo sa prezlečte do suchého oblečenia.

Vaša meditácia na keltský slnovrat:

Váš strom je jabloň, ktorá symbolizuje lásku. Chyťte si tento milý strom dlaňami a predstavte si, že jeho koreň prejde vaším telom. Poproste o lásku, alebo o osobu, po ktorej túžite. A vedzte, že už koncom marca sa veci budú uberať zázračným smerom, podľa vašich predstáv.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY